Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
32,18%
Milan Belica NEKA
22,15%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
18,69%
Martin Kusenda NEKA
7,44%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,57%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,29%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,77%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,60%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,73%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,38%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
325 hlasov
2
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
126 hlasov
3
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
123 hlasov
4
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
118 hlasov
5
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
103 hlasov
6
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
95 hlasov
7
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
81 hlasov
8
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
73 hlasov
9
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
68 hlasov
10
Peter Benček, NEKA
66 hlasov
11
Mária Kuriačková, NEKA
55 hlasov
12
Ján Krtík, NEKA
54 hlasov
13
Peter Drábik, NEKA
54 hlasov
14
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
53 hlasov
15
Roman Salinka, NEKA
51 hlasov
16
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
51 hlasov
17
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
50 hlasov
18
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
19
Marek Földesi, NEKA
46 hlasov
20
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
46 hlasov
21
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
45 hlasov
22
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
23
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
43 hlasov
24
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
25
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
26
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
27
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
28
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
29
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
34 hlasov
30
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
31
Dana Ďurišová, NK/NEKA
32 hlasov
32
Ján Janáč, NEKA
30 hlasov
33
Tomáš Ižold, NEKA
30 hlasov
34
Tomáš Krištof, NEKA
30 hlasov
35
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
27 hlasov
36
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
26 hlasov
37
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
38
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
26 hlasov
39
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
40
Mária Farkašová, NEKA
24 hlasov
41
Branislav Štefanický, NEKA
23 hlasov
42
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
20 hlasov
43
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
44
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
45
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
46
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
47
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
17 hlasov
48
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
49
Roland Bogár, NEKA
17 hlasov
50
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
51
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
15 hlasov
52
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
14 hlasov
53
Jozef Kubovič, NEKA
14 hlasov
54
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
55
Ján Proksa, NK/NEKA
12 hlasov
56
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
57
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
58
Peter Marko, NK/NEKA
12 hlasov
59
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
11 hlasov
60
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
61
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
11 hlasov
62
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
63
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
64
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
65
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
66
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
9 hlasov
67
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
68
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
69
Tibor Moravský, NEKA
7 hlasov
70
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
71
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
72
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
73
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
74
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
75
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
76
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
3 hlasov

Volebná účasť

45,34 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,34 %
04.11. 2017 1. kolo 25,98 %
23.11. 2013 2. kolo 15,97 %
09.11. 2013 1. kolo 15,20 %