Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
96,30%
Rudolf Bauer KDS
3,70%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
83,65%
Rudolf Bauer KDS
12,50%
Dominika Palaščáková NOVA
0,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,96%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,96%
Lukáš Sisák KSS
0,96%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
78 hlasov
2
Attila Barkó, SMK-MKP
76 hlasov
3
Gábor Mihók, SMK-MKP
72 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
71 hlasov
5
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
67 hlasov
6
Emil Ďurovčík, SMER - SD
18 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
8
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
9
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
10
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
11
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
9 hlasov
14
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
15
Jozef Makohus, SMER - SD
6 hlasov
16
František Farkaš, SMER - SD
4 hlasov
17
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasov
18
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
19
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
20
Viliam Zahorčák, SMER - SD
2 hlasov
21
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
22
Ľubica Rošková, SMER - SD
2 hlasov
23
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
24
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
25
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
26
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
27
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
28
Stanislav Gaľa, SNS
1 hlasov
29
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
30
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
31
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
32
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
33
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
34
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
35
Ján Mihalečko, SMER - SD
36
Ján Mičuda, NEKA
37
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
38
Martin Magura, SMS
39
Slavomír Kešeľ, SRÚS
40
Mária Uchnárová, SMS
41
Juraj Brecko, KSS
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
43
Jana Cibereová, SMER - SD
44
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
45
Matúš Nameš, SNS
46
Oliver Petrík, NEKA
47
Pavol Valko, SMS
48
Jaroslav Vaľo, SNS
49
Tomáš Bubelíny, NOVA
50
Jaroslav Tokár, SRÚS
51
Slavomír Žužo, MS
52
Miroslav Surmánek, NOVA
53
Martin Stripai, SMS
54
Milan Potocký, NEKA
55
Jaroslav Ferenc, KĽS

Volebná účasť

48,66
%
2017 1. kolo
19,43
%
2013 2. kolo
25,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,66%
2013 2. kolo 19,43%
2013 1. kolo 25,59%