Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
68,49%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20,55%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,42%
Dorota Bujňáková NP
2,05%
Štefan Straka KSS
2,05%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
2,05%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
0,68%
Jozef Mihalčin SĽS
0,68%
Anton Korba NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
105 hlasov
2
Cyril Hirjak, NEKA
56 hlasov
3
Tibor Focko, SMER - SD
30 hlasov
4
Ján Ferko, SMER - SD
22 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
22 hlasov
6
Jozef Fedorko, SMER - SD
17 hlasov
7
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
8
Michal Druga, SMER - SD
15 hlasov
9
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
15 hlasov
10
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
11
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
12
Iveta Mičáková, ÚSVIT
12 hlasov
13
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
12 hlasov
14
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
10 hlasov
15
Marián Vojtko, SNS
9 hlasov
16
Ľuboslava Hofericová, NEKA
8 hlasov
17
Vladimír Sivý, SMS
8 hlasov
18
Peter Kulan, NOVA
8 hlasov
19
Štefan Ladičkovský, NEKA
8 hlasov
20
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
21
Andrej Semanco, NEKA
7 hlasov
22
Anna Sotaková, KSS
6 hlasov
23
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
6 hlasov
24
Marián Feigl, ÚSVIT
6 hlasov
25
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
26
Martin Hoľko, NOVA
5 hlasov
27
Marián Paško, ÚSVIT
4 hlasov
28
František Bazar, SNS
4 hlasov
29
Zdenek Novák, 99%, PaS
4 hlasov
30
Peter Beták, NOVA
3 hlasov
31
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
32
Matúš Karas, KSS
3 hlasov
33
Monika Petrušková, ÚSVIT
3 hlasov
34
Marek Juro, SaS
2 hlasov
35
Milan Čička, SNS
2 hlasov
36
Veronika Kocková, 99%, PaS
2 hlasov
37
Simona Galliková, Z-SNP
1 hlasov
38
Iveta Lesáková, Z-SNP
1 hlasov
39
Jozef Bajkó, Z-SNP
1 hlasov
40
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
41
Ľubomír Kurej, SRÚS
42
Martina Adameková, NOVA

Volebná účasť

29,09
%
2017 1. kolo
28,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,09%
2013 1. kolo 28,03%