Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
87,10%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6,45%
Anton Korba NEKA
3,23%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,23%
Dorota Bujňáková NP
Štefan Straka KSS
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
15 hlasov
2
Dušan Molek, SMER - SD
15 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
13 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
12 hlasov
5
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
10 hlasov
6
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
7
Michal Džuka, SOĽ
8 hlasov
8
Jozef Berta, SMER - SD
6 hlasov
9
Anton Korba, NEKA
6 hlasov
10
Štefan Straka, KSS
4 hlasov
11
Alfonz Kaliaš, SRÚS
3 hlasov
12
Lukáš Bičej, KOS
3 hlasov
13
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
14
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
15
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
16
Marek Cerula, SNS
2 hlasov
17
Miroslav Kaliaš, SRK
2 hlasov
18
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
19
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
20
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
21
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
22
Ján Šimko, NaS - ns
1 hlasov
23
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
24
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
25
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
26
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
28
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
29
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
30
Eva Lenková, NaS - ns
31
Mária Kurovská, NaS - ns
32
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
33
Jozef Karchňák, ÚSVIT
34
Radovan Kapraľ, KOS
35
Ján Jevín, SNS
36
Peter Jacko, EDS
37
Ladislav Hromada, NOVA
38
Dušan Haľko, SNS
39
Miroslav Gešper, NEKA
40
Jozef Džurdženík, SNS
41
Pavol Drobný, SĽS
42
Ján Čižik, 99%, PaS
43
Dávid Capik, SNS
44
Ján Macuga, EDS
45
Milan Madura, ĽS-HZDS
46
Jozef Mihalčin, SĽS
47
Miroslava Urbanová, NaS - ns
48
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
49
Vincent Antoš, KSS
50
Jozef Tomašik, SNS
51
Pavol Štefanko, EDS
52
Paulína Sopková, NaS - ns
53
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
54
Emília Rujaková, SĽS
55
Milan Reich, KOS
56
Ján Popaďak, 99%, PaS
57
Ľubomír Pidany, SĽS
58
Marcela Pčolinská, NOVA
59
Monika Palková, Z-SNP
60
Peter Ondko, NEKA
61
Marta Baniková, 99%, PaS

Volebná účasť

16,54
%
2017 1. kolo
23,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,54%
2013 1. kolo 23,88%