vyberte rok
Pročokres Prešov

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
56,00%
Peter Chudík Smer-SD
25,33%
Ján Garaj NEKA
9,33%
Miroslav Škvarek SNS
2,67%
Milan Šteiner SZS
2,67%
Eduard Markovič NEKA
1,33%
Jozef Mihalčin ĽSNS
1,33%
František Oľha Šanca
1,33%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

23,61
%
2017 1. kolo
19,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,61%
2013 1. kolo 19,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Turčanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
2
Ján Baloga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
3
Anton Gašpár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
4
Pavol Kleban, SNS
14 hlasov
5
Jozef Kičura, SMER-SD
13 hlasov
6
Zuzana Bednárová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
7
Stanislav Kahanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
8
Rudolf Dupkala, NEKA
12 hlasov
9
Róbert Tkáč, SMER-SD
12 hlasov
10
Marián Damankoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Peter Cvengroš, NEKA
11 hlasov
12
Martin Fecko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Milan Hudák, SMER-SD
9 hlasov
14
Viera Leščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
15
Juraj Hudáč, SMER-SD
8 hlasov
16
Vladimír Uram, SMER-SD
8 hlasov
17
Miroslav Benko, SMER-SD
8 hlasov
18
Jozef Babinčák, NEKA
8 hlasov
19
Pavel Hagyari, NEKA
7 hlasov
20
Gabriel Paľa, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Emil Chlapeček, SMER-SD
6 hlasov
22
Jozef Lukáč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
23
Radomír Kizek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
24
Ivan Bobák, SNS
5 hlasov
25
Ján Ahlers, NEKA
5 hlasov
26
Miroslav Kolčár, MOST - HÍD
4 hlasov
27
Andrej Buday, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Ľudovít Sabol, SNS
4 hlasov
29
Peter Šmeringai, NEKA
4 hlasov
30
Cyril Leško, SNS
4 hlasov
31
Patrik Kiseľa, NEKA
3 hlasov
32
Vladimír Vavrek, MOST - HÍD
3 hlasov
33
Ľubica Pankievičová, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Ján Dobrovič, SNS
3 hlasov
35
Renáta Fedorčíková, NEKA
3 hlasov
36
Tomáš Lukačko, SMER-SD
3 hlasov
37
Martin Lipka, SNS
3 hlasov
38
Martin Ďurišin, NEKA
3 hlasov
39
Peter Krajňák, MOST - HÍD
3 hlasov
40
Vladimír Borecký, SNS
3 hlasov
41
Štefan Cicoň, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Jaroslav Daňo, SMER-SD
3 hlasov
43
Tomáš Cina, SZ
3 hlasov
44
Martina Copáková, ŠANCA
3 hlasov
45
Jana Kočišová Čižová, NEKA
2 hlasov
46
Martin Kovalčík, NEKA
2 hlasov
47
František Porochnavý, NEKA
2 hlasov
48
Peter Šulík, DS
2 hlasov
49
Viera Gregová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Jozef Demčák, NEKA
2 hlasov
51
Jaroslava Kutajová, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Peter Bartek, SNS
2 hlasov
53
Miroslav Bartko, NEKA
2 hlasov
54
Andrea Brehová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Jozef Červeňák, NP
2 hlasov
56
Peter Varvaruk, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
57
Ján Murdzik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Matúš Sedlák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Jitka Semivanová, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Gabriel Slezák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
61
Radovan Šafranko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
62
Milan Šteiner, SZS
1 hlasov
63
Jozef Šváč, NP
1 hlasov
64
Eduard Mathia, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Ľudovít Malaga, SMER-SD
1 hlasov
66
Ruženka Berežná, NEKA
1 hlasov
67
Marcela Birošová, SMER-SD
1 hlasov
68
Mária Halátová, DS
1 hlasov
69
Eva Hrabková, KSS
1 hlasov
70
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
1 hlasov
71
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
72
Jozef Kravjar, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
73
Michal Hlivjak, SNS
1 hlasov
74
Peter Kríž, ŠANCA
1 hlasov
75
Štefan Kubini, VZDOR
1 hlasov
76
Michal Majdák, SNS
1 hlasov
77
Miroslav Osifčin, MOST - HÍD
1 hlasov
78
Ľubomír Červeňák, SMER-SD
79
Jozef Dužda, RIS
80
Jozef Čokina, MOST - HÍD
81
Richard Drutarovský, OKS
82
Patrik Derfiňák, MOST - HÍD
83
Marian Haľko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
84
Eva Harsághy, SNS
85
Andrej Tudor, KSS
86
Ján Tobiaš, SP
87
Štefan Szidor, MOST - HÍD
88
Tomáš Seďori, ĽS Naše Slovensko
89
Ľubomír Safko, NAJ
90
René Polačok, DS
91
František Oľha, ŠANCA
92
Matúš Murajda, MOST - HÍD
93
Igor Kréta, KSS
94
Marián Krakovský, KSS
95
Marek Košč, SME RODINA - Boris Kollár
96
Štefan Janíčko, KSS
97
Peter Ihnat, NEKA
98
Michal Mamrilla, KSS
99
Peter Uhlár, OKS