Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
66,67%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
22,22%
Dorota Bujňáková NP
6,35%
Anton Korba NEKA
1,59%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,59%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,59%
Štefan Straka KSS
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jiří Ballarin, NEKA
34 hlasov
2
Vladislav Bašista, SMER - SD
32 hlasov
3
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32 hlasov
4
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
30 hlasov
5
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
6
Emil Chlapeček, SMER - SD
27 hlasov
7
Jozef Kičura, SMER - SD
26 hlasov
8
Miroslav Leško, SMER - SD
25 hlasov
9
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25 hlasov
10
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
25 hlasov
11
Stanislav Šváby, NOVA
22 hlasov
12
Miroslav Sopko, NOVA
22 hlasov
13
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
14
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
15
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
16
Radoslav Čuha, SMER - SD
6 hlasov
17
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
18
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
19
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
20
Miroslav Lukáč, SMER - SD
5 hlasov
21
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
22
Peter Hatalčík, SMER - SD
5 hlasov
23
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
24
Pavel Hagyari, NEKA
4 hlasov
25
Pavol Kleban, SNS
4 hlasov
26
Branko Benko, SMER - SD
4 hlasov
27
Michal Kaliňák, SMER - SD
4 hlasov
28
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
29
Daniel Antolík, SNS
3 hlasov
30
Radomír Kreheľ, NEKA
3 hlasov
31
Alica Dragulová, NOVA
3 hlasov
32
Štefan Hatok, NEKA
3 hlasov
33
František Janus, NEKA
3 hlasov
34
Peter Klein, NEKA
3 hlasov
35
Miroslav Benko, SMER - SD
2 hlasov
36
Zdenko Velecký, NEKA
2 hlasov
37
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
38
Jaroslav Uličný, SNS
2 hlasov
39
Lukáš Priščák, SNS
2 hlasov
40
Ladislav Babuščák, NOVA
2 hlasov
41
Jozef Kipikaša, SNS
2 hlasov
42
Marek Guman, NEKA
2 hlasov
43
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
44
Ján Andrejko, NEKA
2 hlasov
45
Iveta Baranová, NEKA
2 hlasov
46
Mikuláš Komanický, SMER - SD
2 hlasov
47
Cyril Leško, SNS
2 hlasov
48
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
49
Viera Leščáková, NOVA
2 hlasov
50
Radko Lapoš, NEKA
2 hlasov
51
Marián Krakovský, KSS
2 hlasov
52
Rudolf Voit, NEKA
1 hlasov
53
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
55
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
56
Ján Jacoš, 99%, PaS
1 hlasov
57
Ľuba Kráľová, NEKA
1 hlasov
58
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
59
Stanislav Grega, NEKA
1 hlasov
60
Ján Katica, NEKA
1 hlasov
61
Marcel Jenča, SNS
1 hlasov
62
Ivan Benko, NEKA
1 hlasov
63
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
64
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
65
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
66
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
67
Ľubomír Vaško, NOVA
1 hlasov
68
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
69
Viera Vasiliaková, KSS
1 hlasov
70
Andrej Tudor, KSS
1 hlasov
71
Patrik Tomič, NEKA
1 hlasov
72
Vladimír Borecký, NEKA
1 hlasov
73
Radovan Bačík, NEKA
74
František Balog, SRÚS
75
Tibor Bažo, SRÚS
76
Jozef Jakubík, 99%, PaS
77
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
78
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
79
Igor Kreta, KSS
80
Janette Langová, NOVA
81
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
82
Ľudovít Malaga, NEKA
83
Stanislav Mathia, NOVA
84
František Merkovský, 99%, PaS
85
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
86
Viliam Sedlák, 99%, PaS
87
Paulína Štefaničová, NOVA
88
Anton Klimko, NOVA
89
Mária Klebanová, SNS
90
Jozef Kakaščik, NEKA
91
Dušan Brhlík, NEKA
92
Andrej Buday, SaS
93
Milan Cimerman, Z-SNP
94
Ján Dobrovič, NEKA
95
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
96
Vladimír Feľbaba, NOVA
97
Jozef Frankovský, NEKA
98
Ondrej Gubač, NEKA
99
Michal Hlivjak, 99%, PaS
100
Milan Hlivjak, 99%, PaS
101
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
102
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

19,21 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 23,61 %
09.11. 2013 1. kolo 19,21 %