vyberte rok
Prituľanyokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
41,18%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
17,65%
Andrej Gmitter NEKA
17,65%
František Oľha Šanca
11,76%
František Bednár NAJ
5,88%
Jozef Mihalčin ĽSNS
5,88%
Ján Garaj NEKA
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

42,22
%
2017 1. kolo
35,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,22%
2013 1. kolo 35,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hopta, ÚSVIT
11 hlasov
2
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
3
Peter Pipák, SNS
6 hlasov
4
Ján Ferko, SMER-SD
6 hlasov
5
Ondrej Mudry, SMER-SD
5 hlasov
6
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
7
Lucia Gombitová, ÚSVIT
3 hlasov
8
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
9
Michal Druga, SMER-SD
3 hlasov
10
Marta Burdová, ŠANCA
2 hlasov
11
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
12
Marek Hudák, ÚSVIT
2 hlasov
13
Tibor Focko, SMER-SD
2 hlasov
14
Jozef Fedorko, SMER-SD
2 hlasov
15
Štefan Behun, SNS
1 hlasov
16
Mária Cehelská, SOĽ
1 hlasov
17
Monika Chomová, MOST - HÍD
1 hlasov
18
Marián Paško, ÚSVIT
1 hlasov
19
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
20
Pavol Brek, ÚSVIT
21
Peter Ferenc, OKS
22
Marián Vojtko, SNS
23
Peter Vorobel, SZ
24
Gabriela Želizňáková, NEKA
25
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
26
Lukáš Šandor, EDS
27
Hana Loziaková, MOST - HÍD
28
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
30
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31
Marián Kovaľ, SNS
32
Ondrej Chovanec, SNS
33
Mário Perinaj, MOST - HÍD
34
Romana Porochnavá, #SIEŤ
35
Stanislav Hančár, NAJ
36
Andrej Semanco, NEKA
37
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
38
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
39
Dušan Hrabec, NAJ
40
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
41
Peter Šamudovský, KSS
42
Miroslav Gajdoš, NAJ
43
Marek Basala, SP
44
Darina Barančíková, SOĽ
45
Jozef Bajkó, SP
46
Jozef Babják, SDKÚ-DS
47
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...