Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Mazurek REPUBLIKA
35,71%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
28,57%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
14,29%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
14,29%
Ján Bync NEKA
7,14%
Michal Biganič NEKA
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Filip Kuffa ŽIVOT
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
Patrícia Reváková NK/NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľuboš Karas, NEKA
8 hlasov
2
Ladislav Andrejco, REPUBLIKA
6 hlasov
3
Michal Babin, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
5 hlasov
4
Jana Vaľová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
5
Silvia Cukrovaná, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
6
Luciána Hoptová, ÚSVIT
3 hlasov
7
Ondrej Mudry, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
8
Jozef Fedorko, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
9
Emília Valková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
10
Michal Druga, SOM Slovensko
1 hlasov
11
Daniel Gavulič, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
12
Simona Čerevková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
13
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
14
Peter Pipák, NEKA
1 hlasov
15
Peter Bazár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
16
Erich Serbin, REPUBLIKA
1 hlasov
17
Lucia Sukeľová, NEKA
1 hlasov
18
Marek Horvát, Slovenský PATRIOT
19
Igor Labun, NEKA
20
Branislav Karcaba, REPUBLIKA
21
Ondrej Babjarčík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
22
Jozef Gnip, ĽS Naše Slovensko
23
Peter Demjan, REPUBLIKA
24
Jozef Barlík, Socialisti.sk
25
Ľubomír Beca, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
26
Alena Židová, Skúsme to inak
27
Monika Hamaďaková, NEKA
28
Monika Delejová, Hnutie ONÁS
29
Zoltán Kašo, SOLIDARITA - Hnutie...
30
Peter Kudráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
31
Peter Kulan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32
Martin Tongeľ, ŽIVOT
33
Andrej Semanco, SOM Slovensko
34
Anna Tokošová, KSS
35
Tomáš Šudík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
36
Jozef Oľha, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
37
Zdenko Ščepanik, NEKA
38
Jozef Stebnický, ŽIVOT
39
Anna Sotaková, KSS
40
Michal Ufnár, NK/NEKA
41
Peter Vasko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
42
Martin Lichman, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
43
Pavol Lopanič, Hlas - sociálna demokracia,...
44
Jakub Macik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
45
Martin Meričko, NEKA
46
Dana Miháliková, NK/NEKA
47
Danka Pavlíková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
48
Igor Savko, NEKA
49
Renáta Velichová, ŽIVOT
50
Jozef Sojka, KSS

Volebná účasť

50,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,00 %
04.11. 2017 1. kolo 42,22 %
09.11. 2013 1. kolo 35,84 %