Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
58,86%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
21,46%
Adrián Mikuš NEKA
11,01%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
4,46%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
2,51%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
3 459 hlasov
2
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
3 099 hlasov
3
Michal Ďureje, NEKA
3 065 hlasov
4
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
2 962 hlasov
5
Ladislav Smatana, NEKA
2 917 hlasov
6
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 709 hlasov
7
Ľuboš Jelačič, NEKA
2 589 hlasov
8
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
2 536 hlasov
9
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
2 369 hlasov
10
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
2 167 hlasov
11
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
1 896 hlasov
12
Helena Dadíková, NEKA
1 719 hlasov
13
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
1 705 hlasov
14
Alojz Vlčko, NEKA
1 647 hlasov
15
Martin Drozd, NEKA
1 572 hlasov
16
Juraj Leporis, NEKA
1 558 hlasov
17
Katarína Svobodová, NEKA
1 553 hlasov
18
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
1 383 hlasov
19
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
1 377 hlasov
20
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
1 375 hlasov
21
Silvia Grúberová, NEKA
1 326 hlasov
22
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
1 313 hlasov
23
Ladislav Procházka, NEKA
1 307 hlasov
24
Mária Šramková, NEKA
1 275 hlasov
25
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
1 248 hlasov
26
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
1 212 hlasov
27
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
1 196 hlasov
28
Michal Dobiš, NEKA
1 180 hlasov
29
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
1 171 hlasov
30
Vladimír Revický, REPUBLIKA
1 168 hlasov
31
Silvia Bošnovičová, NEKA
1 114 hlasov
32
Ambróz Jamriško, NEKA
1 114 hlasov
33
Dušan Šimka, NEKA
1 096 hlasov
34
Tomáš Tines, NEKA
1 092 hlasov
35
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
1 035 hlasov
36
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
904 hlasov
37
Michaela Brunclíková, NEKA
876 hlasov
38
Viera Mrázová, NEKA
774 hlasov
39
Branislav Doboš, REPUBLIKA
717 hlasov
40
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
691 hlasov
41
Zuzana Hujsiová, NEKA
686 hlasov
42
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
659 hlasov
43
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
657 hlasov
44
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
613 hlasov
45
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
501 hlasov
46
Tomáš Šujan, NEKA
497 hlasov
47
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
490 hlasov
48
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
467 hlasov
49
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
392 hlasov
50
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
388 hlasov
51
Igor Sojka, KSS
374 hlasov
52
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
347 hlasov
53
Miroslav Ertel, DS
339 hlasov
54
Radoslav Iždinský, NEKA
339 hlasov
55
Eva Hodásová, KSS
313 hlasov
56
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
309 hlasov
57
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
298 hlasov
58
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
283 hlasov
59
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
272 hlasov
60
Andrea Filt, DS
258 hlasov

Volebná účasť

34,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 34,61 %
04.11. 2017 1. kolo 23,95 %
09.11. 2013 1. kolo 16,70 %