Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
81,98%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
18,02%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
37,16%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
27,87%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
24,59%
Karol Konárik SNS
3,28%
Ondrej Binder NEKA
3,28%
Jozef Sásik SĽS
2,73%
Andrea Jenčíková NP
0,55%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,55%
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
91 hlasov
2
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
89 hlasov
3
Janka Slobodníková, SĽS
58 hlasov
4
Peter Gogola, NEKA
41 hlasov
5
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
39 hlasov
6
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
39 hlasov
7
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
33 hlasov
8
Jaroslav Kuracina, NEKA
27 hlasov
9
Karol Konárik, SNS
26 hlasov
10
Michal Rusko, NEKA
24 hlasov
11
Ľubomír Motyčka, NEKA
24 hlasov
12
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
24 hlasov
13
Ján Chladný, KDS
24 hlasov
14
Jaroslav Maslen, NEKA
22 hlasov
15
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
22 hlasov
16
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
22 hlasov
17
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
18
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
17 hlasov
19
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
20
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
17 hlasov
21
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
17 hlasov
22
Iveta Majerová, NEKA
17 hlasov
23
Jozef Smekal, NEKA
15 hlasov
24
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
25
Ivan Kostúr, KSS
13 hlasov
26
Martin Baník, KDS
12 hlasov
27
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
12 hlasov
28
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
29
Jozef Sásik, SĽS
11 hlasov
30
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
31
Ján Jambrich, SĽS
7 hlasov
32
Teodor Bindas, SMS
7 hlasov
33
Róbert Huran, NEKA
7 hlasov
34
Peter Majerský, KSS
7 hlasov
35
Peter Rusnák, NEKA
7 hlasov
36
Pavol Svetlík, SNS
7 hlasov
37
Ľubomír Šesták, NEKA
7 hlasov
38
Janka Slaná, NEKA
7 hlasov
39
Vladimír Sklenka, NEKA
6 hlasov
40
Branislav Slaný, NEKA
6 hlasov
41
Jaroslav Sekerka, KSS
5 hlasov
42
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
43
Miloš Horný, SMS
5 hlasov
44
Zdena Bienska, SĽS
5 hlasov
45
Karol Jadáš, KDS
5 hlasov
46
Igor Donoval, ASV
5 hlasov
47
Milan Prašovský, SĽS
4 hlasov
48
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
4 hlasov
49
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
50
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
51
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
52
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
53
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
55
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasov
56
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlasov
57
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
58
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
59
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
60
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
61
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
62
Simon Barth, SMS
1 hlasov

Volebná účasť

43,45
%
2017 1. kolo
28,20
%
2013 2. kolo
24,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,45%
2013 2. kolo 28,20%
2013 1. kolo 24,14%