Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
33,42%
Igor Choma SMER - SD
25,63%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
10,30%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
9,55%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
8,29%
Marián Murín NEKA
5,28%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
2,51%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,01%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,51%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
160 hlasov
2
Erika Cintulová, NEKA
91 hlasov
3
Stanislav Thomka, NEKA
83 hlasov
4
Martina Antošová, NEKA
74 hlasov
5
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
70 hlasov
6
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
68 hlasov
7
Zuzana Valocká, NEKA
67 hlasov
8
Martin Hudec, NEKA
66 hlasov
9
František Výrostko, NEKA
66 hlasov
10
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
57 hlasov
11
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
52 hlasov
12
Branislav Zacharides, NEKA
51 hlasov
13
Marián Krivuš, NEKA
45 hlasov
14
Peter Kašuba, NEKA
45 hlasov
15
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
41 hlasov
16
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
40 hlasov
17
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
18
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
33 hlasov
19
Milan Ftorek, NEKA
33 hlasov
20
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
31 hlasov
21
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
28 hlasov
22
Marián Fedor, SMER - SD
28 hlasov
23
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
26 hlasov
24
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
25 hlasov
25
Jozef Petráš, NEKA
25 hlasov
26
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
25 hlasov
27
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
28
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
23 hlasov
29
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
23 hlasov
30
Jozef Krištoffy, NEKA
22 hlasov
31
Marek Belák, NEKA
22 hlasov
32
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
21 hlasov
33
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
21 hlasov
34
Ľubomír Vaňko, NEKA
20 hlasov
35
Zdenko Kozák, SNS
20 hlasov
36
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
20 hlasov
37
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
19 hlasov
38
Roman Maťko, SMER - SD
19 hlasov
39
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
19 hlasov
40
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
18 hlasov
41
Ján Kováčik, SMER - SD
16 hlasov
42
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
13 hlasov
43
Peter Majko, SNS
13 hlasov
44
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
13 hlasov
45
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
12 hlasov
46
Dušan Kričko, REPUBLIKA
12 hlasov
47
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
48
Bibiana Pánisová, SMER - SD
12 hlasov
49
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
12 hlasov
50
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
11 hlasov
51
Peter Had, ŽIVOT
11 hlasov
52
Alexander Velitš, KSS
10 hlasov
53
Dušan Zachar, NK/NEKA
10 hlasov
54
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
55
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
56
Viliam Komora, NK/NEKA
9 hlasov
57
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
58
Lenka Sláviková, SMER - SD
8 hlasov
59
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
8 hlasov
60
Daniel Diškanec, NK/NEKA
7 hlasov
61
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
62
Miroslav Jánošík, SNS
7 hlasov
63
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
5 hlasov
64
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
65
Katarína Spiššáková, KSS
1 hlasov

Volebná účasť

53,97 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,97 %
04.11. 2017 1. kolo 38,40 %
09.11. 2013 1. kolo 15,30 %