Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
59,09%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
18,94%
Igor Ryban NEKA
17,42%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
3,03%
Juraj Pavlovič KSS
1,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Výrostko, NEKA
47 hlasov
2
Peter Vons, NEKA
42 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
37 hlasov
4
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
32 hlasov
5
Katarína Tomášová, SMER - SD
28 hlasov
6
Tomáš Zanovit, SNS
26 hlasov
7
Marián Fedor, SMER - SD
26 hlasov
8
Róbert Ivaška, SMER - SD
24 hlasov
9
Matej Bórik, NEKA
23 hlasov
10
Zdenko Kozák, NEKA
23 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
23 hlasov
12
Miroslav Mlynár, SMER - SD
21 hlasov
13
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
14
Miroslav Mazúr, SMER - SD
20 hlasov
15
Štefan Balošák, SMER - SD
20 hlasov
16
Nadežda Šugrová, SMER - SD
19 hlasov
17
Vladimír Polakovič, NEKA
16 hlasov
18
Peter Belica, NEKA
15 hlasov
19
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
20
Tibor Adamko, NEKA
13 hlasov
21
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
22
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
23
Peter Maruniak, EDS
10 hlasov
24
Juraj Antal, NEKA
9 hlasov
25
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
26
Stanislav Rohoň, NEKA
8 hlasov
27
Milan Benko, NEKA
8 hlasov
28
Peter Šimkovič, NEKA
8 hlasov
29
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
8 hlasov
30
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
31
Róbert Gottlieb, NEKA
6 hlasov
32
Patrik Volentier, OKS, NOVA
6 hlasov
33
Július Morgoš, OKS, NOVA
5 hlasov
34
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
4 hlasov
36
Zita Prívozníková, KSS
4 hlasov
37
Ľubomír Vaňko, NEKA
3 hlasov
38
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
3 hlasov
39
Ľubomír Kolár, KSS
3 hlasov
40
Pavol Krišpinský, PD
3 hlasov
41
Ján Mičko, KSS
3 hlasov
42
Jozef Kendra, KSS
3 hlasov
43
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
44
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
45
Marek Pavlovič, KSS
2 hlasov
46
Danica Medvecká, KSS
2 hlasov
47
Milan Nemček, EDS
2 hlasov
48
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
49
Marcel Vajzer, NP
1 hlasov
50
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
51
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
52
Martin Tanevski, KSS
53
František Kurhajec, ĽS-HZDS
54
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS

Volebná účasť

38,40
%
2017 1. kolo
15,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,40%
2013 1. kolo 15,30%