Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
43,06%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
41,13%
Milan Belica NEKA
5,21%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,70%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,94%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,43%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,76%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,50%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,50%
Martin Kusenda NEKA
0,42%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,34%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
702 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
590 hlasov
3
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
582 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
570 hlasov
5
Jozef Jobbágy, NEKA
558 hlasov
6
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
497 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
477 hlasov
8
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
390 hlasov
9
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
227 hlasov
10
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
143 hlasov
11
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
133 hlasov
12
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
129 hlasov
13
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
109 hlasov
14
Zsolt Feszty, NEKA
95 hlasov
15
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
88 hlasov
16
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
17
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
70 hlasov
18
Peter Antal, Progresívne Slovensko
68 hlasov
19
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
67 hlasov
20
Péter Korpás, NEKA
62 hlasov
21
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
60 hlasov
22
István Samu, NEKA
59 hlasov
23
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
56 hlasov
24
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
51 hlasov
25
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
51 hlasov
26
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
27
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
49 hlasov
28
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
48 hlasov
29
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
30
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
31
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
40 hlasov
32
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
40 hlasov
33
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
34
Roman Németh, SMER - SD, SNS
39 hlasov
35
Gyula Köles, NK/NEKA
39 hlasov
36
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
37
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
38
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
34 hlasov
39
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
32 hlasov
40
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov

Volebná účasť

58,13 %

Historický vývoj

29.10. 2022 58,13 %
04.11. 2017 1. kolo 20,10 %
23.11. 2013 2. kolo 11,67 %
09.11. 2013 1. kolo 14,38 %