Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
92,01%
Milan Belica SMER - SD
7,99%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
78,95%
Milan Belica SMER - SD
10,53%
Peter Oremus NEKA
4,97%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,05%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,75%
Robert Dick MS
0,88%
Viliam Mokraň KĽS
0,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
197 hlasov
2
Attila Petheő, SMK-MKP
190 hlasov
3
Olga Szabó, SMK-MKP
183 hlasov
4
Norbert Becse, SMK-MKP
178 hlasov
5
Csaba Földes, SMK-MKP
170 hlasov
6
László Stubendek, SMK-MKP
164 hlasov
7
Árpád Horváth, SMK-MKP
156 hlasov
8
Rozália Szalay, SMK-MKP
139 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
131 hlasov
10
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
104 hlasov
11
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
92 hlasov
12
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
89 hlasov
13
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
70 hlasov
14
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
51 hlasov
15
Anton Marek, NEKA
43 hlasov
16
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
41 hlasov
17
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
18
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
32 hlasov
19
György Batta, NEKA
22 hlasov
20
Miroslav Adamik, NEKA
19 hlasov
21
Lívia Csíková, MS
16 hlasov
22
Milan Lehocký, NEKA
16 hlasov
23
Ladislav Tóth, KSS
15 hlasov
24
Peter Getler, SMS
13 hlasov
25
Milan Opálka, KSS
12 hlasov
26
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
9 hlasov
27
Ján Pikor, NEKA
9 hlasov
28
Mária Csákiová, MS
8 hlasov
29
Károly Less, NEKA
8 hlasov
30
Jozef Petráš, KSS
7 hlasov
31
Robert Dick, MS
6 hlasov
32
Karel Krejčí, KSS
5 hlasov
33
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
4 hlasov
34
Tibor Mayer, NEKA
4 hlasov
35
Pavol Tausk, KSS
3 hlasov
36
Tamara Podmanická, SMS
3 hlasov

Volebná účasť

20,10
%
2017 1. kolo
11,67
%
2013 2. kolo
14,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,10%
2013 2. kolo 11,67%
2013 1. kolo 14,38%