vyberte rok
Pribeníkokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
65,60%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,83%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,38%
Róbert Bačinský NEKA
0,46%
Rudolf Botka NP
0,46%
Oliver Petrík JĽSS
0,46%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

26,21
%
2017 1. kolo
11,51
%
2013 2. kolo
18,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,21%
2013 2. kolo 11,51%
2013 1. kolo 18,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
135 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
109 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
96 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
91 hlasov
5
Peter Pandy, MOST - HÍD
84 hlasov
6
Zoltán Ilko, SMK-MKP
81 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD
74 hlasov
8
Csilla Bálintová, SMK-MKP
71 hlasov
9
István Takács, SMK-MKP
67 hlasov
10
Jozef Horváth, MOST - HÍD
57 hlasov
11
Tibor Sáradi, SMK-MKP
55 hlasov
12
Gustáv Liszkai, SMER-SD
31 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
24 hlasov
14
Peter Rico, MOST - HÍD
22 hlasov
15
Viktor Palko, MOST - HÍD
20 hlasov
16
Zoltán Mento, NEKA
18 hlasov
17
Július Hajdu, SMER-SD
18 hlasov
18
Rastislav Petrovič, SMER-SD
17 hlasov
19
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
20
Dionýz Szabó, ŠKV
14 hlasov
21
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
22
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
23
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
24
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
25
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
28
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
32
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
34
Milan Malý, KSS
3 hlasov
35
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
36
Tichomír Kačo, ŠKV
3 hlasov
37
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
39
Radoslav Rendeš, ŠKV
3 hlasov
40
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
41
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
42
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
43
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasov
44
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
45
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
48
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
49
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
53
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
54
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
55
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
56
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
57
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Alexander Kis-Géczi, NAJ
60
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
61
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
62
Peter Figeľ, DS
63
Iveta Solomonová, KSS
64
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
65
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
66
Marta Hrobová, ÚSVIT
67
Adrian Haraszti, NAJ
68
Peter Bielek, SNS
69
Marián Vanci, ŠKV