Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
79,59%
Rudolf Bauer KDS
20,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
80,39%
Rudolf Bauer KDS
13,73%
Jaroslav Džunko NEKA
2,61%
Jozef Holečko NEKA
1,31%
Dominika Palaščáková NOVA
0,65%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,65%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,65%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Kopasz, SMK-MKP
87 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
86 hlasov
3
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
68 hlasov
4
Ladislav Illés, SMK-MKP
62 hlasov
5
Mária Szuperák, SMK-MKP
60 hlasov
6
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
58 hlasov
7
Jozef Horváth, SMER - SD
43 hlasov
8
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
9
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
36 hlasov
10
László Farkas, SMK-MKP
35 hlasov
11
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
28 hlasov
13
Juraj Sobek, SMER - SD
26 hlasov
14
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
15
Jana Mondiková, SMER - SD
17 hlasov
16
Štefan Tatranský, KSS
15 hlasov
17
Peter Pető, NEKA
12 hlasov
18
Miroslav Tóth, SMER - SD
11 hlasov
19
Róbert Puci, SMER - SD
11 hlasov
20
Rastislav Petrovič, SMER - SD
11 hlasov
21
Vladimír Dvorový, SMER - SD
10 hlasov
22
Tichomír Kačo, NEKA
8 hlasov
23
Ladislav Bodnár, NEKA
7 hlasov
24
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
25
Marián Kolesár, NEKA
6 hlasov
26
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
27
Ján Tomáš, NEKA
4 hlasov
28
Edita Anthony, SaS
4 hlasov
29
Juraj Selecký, NEKA
4 hlasov
30
Mikuláš Balog, EDS
4 hlasov
31
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
32
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
33
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
34
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasov
35
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
36
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
37
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
38
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
39
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
40
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
41
Marek Čižmár, NEKA
2 hlasov
42
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
43
Juliana Pašková, NEKA
2 hlasov
44
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
45
Jaroslav Soták, NEKA
2 hlasov
46
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
47
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
48
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
49
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
50
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
52
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
53
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
54
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
55
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
56
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
57
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
58
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
59
František Tomko, NEKA
60
Magdaléna Haburová, NEKA
61
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
62
Peter Figeľ, DS
63
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
64
Vladimír Juroš, MS
65
Andrej Kocák, MS
66
Gejza Gore, NEKA
67
Igor Balog, SRÚS

Volebná účasť

26,21
%
2017 1. kolo
11,51
%
2013 2. kolo
18,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,21%
2013 2. kolo 11,51%
2013 1. kolo 18,33%