Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
30,56%
Milan Belica NEKA
23,61%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
21,53%
Martin Kusenda NEKA
7,64%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,17%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,47%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,78%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,08%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,04%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
113 hlasov
2
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
107 hlasov
3
Jaroslav Blina, KSS
63 hlasov
4
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
55 hlasov
5
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
6
Ján Mlynár, REPUBLIKA
48 hlasov
7
David Gerhát, KSS
44 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
9
Adam Jamrich, KSS
41 hlasov
10
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
41 hlasov
11
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
12
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
39 hlasov
13
Anton Švec, KSS
39 hlasov
14
Jozef Stankovský, NEKA
35 hlasov
15
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
16
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
33 hlasov
17
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
29 hlasov
18
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
28 hlasov
19
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
25 hlasov
20
Martin Dočkalik, NEKA
24 hlasov
21
Ľubomíra Švecová, KSS
23 hlasov
22
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
20 hlasov
23
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
24
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
20 hlasov
25
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
20 hlasov
26
Peter Kochan, NEKA
19 hlasov
27
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
28
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
29
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
17 hlasov
30
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
31
Marian Fázik, NK/NEKA
13 hlasov
32
Matúš Hubinský, NEKA
13 hlasov
33
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
34
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
35
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
36
Oľga Hudoková, NK/NEKA
10 hlasov
37
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
9 hlasov
38
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
39
Martin Tarčák, NK/NEKA
9 hlasov
40
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
41
Renáta Kirková, NK/NEKA
7 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
4 hlasov

Volebná účasť

40,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,66 %
04.11. 2017 1. kolo 19,38 %
23.11. 2013 2. kolo 16,35 %
09.11. 2013 1. kolo 27,44 %