vyberte rok
Prahaokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
33,33%
Ján Lunter NEKA
33,33%
Igor Kašper NEKA
27,78%
Martin Juhaniak NEKA
5,56%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

28,78
%
2017 1. kolo
27,53
%
2013 2. kolo
34,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,78%
2013 2. kolo 27,53%
2013 1. kolo 34,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Hámorník, SMER-SD
8 hlasov
2
Juraj Pelč, NEKA
5 hlasov
3
Ján Mičuda, SMER-SD
5 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
5 hlasov
5
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
6
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
3 hlasov
7
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
8
Ján Svoreň, KSS
3 hlasov
9
Attila Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
10
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
11
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
12
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
13
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
14
Péter György, SMK-MKP
1 hlasov
15
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
16
Péter Csúsz, SMK-MKP
1 hlasov
17
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
1 hlasov
18
Rudolf Slivka, SNS
1 hlasov
19
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
20
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
21
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Pavel Greksa, NEKA
1 hlasov
23
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
24
Tibor Tóth, MOST - HÍD
25
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
26
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
27
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
28
Pavol Baculík, NEKA
29
Denisa Nincová, NEKA
30
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
31
Lukáš Čavoj, NEKA
32
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
33
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Jozef Bari, SRK
35
Karol Ferencz, MOST - HÍD
36
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
38
Štefan Kertész, MOST - HÍD
39
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Zoltán Balog, NEKA
41
Pavol Križo, SNS
42
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Július Čipčala, SRK
44
Milan Alberti, NEKA