Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,80%
Rudolf Bauer KDS
38,20%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,69%
Rudolf Bauer KDS
13,87%
Lukáš Sisák KSS
6,94%
Dominika Palaščáková NOVA
4,62%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,05%
Jozef Holečko NEKA
3,47%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,31%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,73%
Jaroslav Džunko NEKA
1,16%
Ivan Kuhn OKS
1,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
83 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
81 hlasov
3
Oliver Petrík, NEKA
59 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
51 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
47 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
45 hlasov
7
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
8
Jozef Makohus, SMER - SD
38 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
37 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
26 hlasov
11
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
13
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
14
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
15
Juraj Brecko, KSS
23 hlasov
16
Milan Potocký, NEKA
18 hlasov
17
Vladimíra Fortunová, KSS
16 hlasov
18
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
19
Martin Stripai, SMS
15 hlasov
20
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
14 hlasov
21
Rastislav Tomaš, KSS
11 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
11 hlasov
23
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
24
Martin Magura, SMS
11 hlasov
25
Branislav Sijka, NEKA
10 hlasov
26
Stanislav Gaľa, SNS
10 hlasov
27
Milan Kaplan, NOVA
9 hlasov
28
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
29
Jaroslava Špaková, DS
9 hlasov
30
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
8 hlasov
31
Slavomír Žužo, MS
8 hlasov
32
Rastislav Olexa, NEKA
8 hlasov
33
Ján Mičuda, NEKA
7 hlasov
34
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
35
Matúš Nameš, SNS
7 hlasov
36
Jaroslav Vaľo, SNS
7 hlasov
37
Tomáš Bubelíny, NOVA
7 hlasov
38
Ján Potocký, SMS
6 hlasov
39
Juraj Jevin, SaS
6 hlasov
40
Tibor Varga, SMK-MKP
5 hlasov
41
Imrich Balog, KĽS
5 hlasov
42
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
43
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
44
Pavol Valko, SMS
4 hlasov
45
Jaroslav Tokár, SRÚS
3 hlasov
46
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
47
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
48
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
49
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
50
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
51
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
52
Mária Uchnárová, SMS
53
Attila Barkó, SMK-MKP
54
Ján Bednár, NOVA
55
Jozef Jusko, ÚSVIT

Volebná účasť

23,13
%
2017 1. kolo
8,74
%
2013 2. kolo
18,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,13%
2013 2. kolo 8,74%
2013 1. kolo 18,24%