Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
40,85%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
35,92%
Milan Belica NEKA
9,86%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
4,93%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,93%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,06%
Martin Kusenda NEKA
1,06%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,35%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,35%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,35%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
228 hlasov
2
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
127 hlasov
3
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
85 hlasov
4
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
82 hlasov
5
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
75 hlasov
6
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
73 hlasov
7
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
8
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
58 hlasov
9
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
50 hlasov
10
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
42 hlasov
11
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
12
Otokar Klein, NEKA
36 hlasov
13
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
14
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
26 hlasov
15
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
16
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
17
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
18
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
19
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
20
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
21
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
20 hlasov
22
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
23
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
17 hlasov
24
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
25
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
12 hlasov
26
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
27
Martin Búry, NEKA
10 hlasov
28
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
29
Marcel Filaga, NEKA
9 hlasov
30
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
9 hlasov
31
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
32
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
33
Jozef Zaťko, NK/NEKA
9 hlasov
34
Gabriel Katona, NEKA
8 hlasov
35
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
36
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
7 hlasov
37
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
7 hlasov
38
Ivan Katona, NEKA
7 hlasov
39
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
7 hlasov
40
Dušan Pukanec, NK/NEKA
6 hlasov
41
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
5 hlasov
42
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
5 hlasov
43
Miloš Rybár, NEKA
5 hlasov
44
Denis Gondžala, REPUBLIKA
5 hlasov
45
Marek Šimunek, NEKA
5 hlasov
46
Judita Laššáková, NEKA
4 hlasov
47
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
4 hlasov
48
Adam Meško, DOMOV-NS
4 hlasov
49
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
4 hlasov
50
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
51
Richard Gajdoš, NEKA
3 hlasov
52
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Stanislav Petráš, NEKA
3 hlasov
54
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
55
Peter Chmelo, REPUBLIKA
3 hlasov
56
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
57
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
58
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
2 hlasov
60
Erik Kliment, NEKA
2 hlasov
61
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
62
Pavol Timko, REPUBLIKA
1 hlasov
63
Miroslav Kleman, NK/NEKA
1 hlasov
64
František Slávik, Progresívne Slovensko
1 hlasov
65
Peter Podbehlý, NEKA
1 hlasov
66
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
67
Michal Prešinský, REPUBLIKA
1 hlasov
68
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
69
Alena Jaššová, REPUBLIKA
70
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA

Volebná účasť

79,53 %

Historický vývoj

29.10. 2022 79,53 %
04.11. 2017 1. kolo 38,91 %
23.11. 2013 2. kolo 23,97 %
09.11. 2013 1. kolo 25,42 %