Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
37,31%
Rudolf Huliak NK/NEKA
26,87%
Adrian Polóny NEKA
14,93%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
13,43%
Marek Modranský NEKA
4,48%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,49%
Miroslav Suja REPUBLIKA
1,49%
Michal Albert KSS
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
38 hlasov
2
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
3
Martina Kubišová, NEKA
14 hlasov
4
Igor Kašper, SME RODINA
12 hlasov
5
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
10 hlasov
6
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
7
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
8
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
9
Zuzana Macošková, NK/NEKA
8 hlasov
10
Peter Gogola, NEKA
8 hlasov
11
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
7 hlasov
12
Erika Karová, NEKA
7 hlasov
13
Matúš Mistrík, NK/NEKA
6 hlasov
14
Matúš Molitoris, NEKA
6 hlasov
15
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
5 hlasov
16
Marek Modranský, NEKA
5 hlasov
17
Ivan Mailing, NK/NEKA
5 hlasov
18
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
5 hlasov
19
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
5 hlasov
20
Radoslav Petrík, NK/NEKA
5 hlasov
21
Martin Turčan, NEKA
5 hlasov
22
Milan Lichý, NEKA
4 hlasov
23
David Kapusta, NEKA
4 hlasov
24
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
25
Katarína Belicová, NEKA
4 hlasov
26
Pavel Bachleda, NEKA
4 hlasov
27
Elena Buksová, NEKA
3 hlasov
28
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
3 hlasov
29
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
30
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
31
Marta Medzihradská, NEKA
3 hlasov
32
Ján Mizerák, SME RODINA
3 hlasov
33
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
3 hlasov
34
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
35
Andrea Dolinská, NEKA
3 hlasov
36
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
37
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
38
Michal Rusko, SOM Slovensko
3 hlasov
39
Peter Voskár, NK/NEKA
2 hlasov
40
Marek Vyhnička, SNS
2 hlasov
41
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
42
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
43
Michal Albert, KSS
2 hlasov
44
Martin Majling, NEKA
2 hlasov
45
Pavel Marko, NK/NEKA
2 hlasov
46
Vladimír Sklenka, NEKA
2 hlasov
47
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
2 hlasov
48
Ivan Kostúr, KSS
2 hlasov
49
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
50
Milan Smädo, NEKA
2 hlasov
51
Stanislav Mičev, NEKA
1 hlasov
52
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
1 hlasov
53
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
54
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
55
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
56
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
1 hlasov
57
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
58
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
59
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
60
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
61
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
62
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
1 hlasov
63
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
64
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
1 hlasov
66
Maroš Čupka, Socialisti.sk
1 hlasov
67
Karol Kováč, NEKA
1 hlasov
68
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
69
Peter Ušiak, NEKA
70
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
71
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
72
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
73
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
74
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
75
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
76
Csilla Droppová, NEKA
77
Juraj Odor, NEKA
78
Peter Plančík, KSS
79
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
80
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
81
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ

Volebná účasť

64,16 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,16 %
04.11. 2017 1. kolo 71,77 %
23.11. 2013 2. kolo 56,55 %
09.11. 2013 1. kolo 50,81 %