vyberte rok
Povrazníkokres Banská Bystrica

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
37,80%
Igor Kašper NEKA
31,71%
Ján Lunter NEKA
24,39%
Martin Juhaniak NEKA
4,88%
Alena Piovarčiová NP
1,22%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

71,77
%
2017 1. kolo
56,55
%
2013 2. kolo
50,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 71,77%
2013 2. kolo 56,55%
2013 1. kolo 50,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Konárik, SNS
25 hlasov
2
Ľubica Laššáková, SMER-SD
24 hlasov
3
Ján Šabo, SMER-SD
22 hlasov
4
Igor Kašper, NEKA
22 hlasov
5
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
6
Viera Krakovská, NEKA
17 hlasov
7
Július Ernek, SNS
17 hlasov
8
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
9
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
10
Marcel Pecník, NEKA
14 hlasov
11
Daniel Karas, SMER-SD
12 hlasov
12
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Ján Šulaj, SMER-SD
10 hlasov
14
Katarína Belicová, NEKA
9 hlasov
15
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
9 hlasov
16
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
Andrea Maková, NEKA
7 hlasov
19
Martin Turčan, NEKA
7 hlasov
20
Viera Dubačová, NEKA
7 hlasov
21
Jakub Gajdošík, SMER-SD
6 hlasov
22
Marek Modranský, SMER-SD
6 hlasov
23
Vladimír Túry, ŠANCA
6 hlasov
24
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
25
Milan Lichý, NEKA
6 hlasov
26
Miroslav Bálint, NEKA
6 hlasov
27
Pavol Bielik, NEKA
6 hlasov
28
Ľubomír Kuracina, NAJ
6 hlasov
29
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
30
Peter Gogola, NEKA
5 hlasov
31
Matej Bučko, NEKA
5 hlasov
32
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasov
33
Ondrej Lunter, NEKA
4 hlasov
34
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
35
Ivan Saktor, NEKA
3 hlasov
36
Ján Gereg, SNS
3 hlasov
37
Jaroslav Sekerka, KSS
3 hlasov
38
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
39
Miroslav Ostrihoň, NEKA
3 hlasov
40
Jana Orlická, NEKA
3 hlasov
41
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
42
Matúš Molitoris, NEKA
2 hlasov
43
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
44
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
45
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
46
Erika Karová, NEKA
2 hlasov
47
Ľudmila Priehodová, NEKA
2 hlasov
48
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
49
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
50
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
51
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
52
Ivan Šabo, NEKA
2 hlasov
53
Hubert Štoksa, NEKA
2 hlasov
54
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
56
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
57
Miloš Vajs, NP
1 hlasov
58
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
1 hlasov
59
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
60
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
1 hlasov
61
Jiří Pěč, NEKA
1 hlasov
62
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
63
Milan Mikulec, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
65
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
68
Roman Ružica, ŠANCA
69
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
70
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
71
Ladislav Topoľský, SMER-SD
72
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
73
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
74
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
75
Monika Geregová, MOST - HÍD
76
Daniela Baranová, MOST - HÍD
77
Dana Boháčiková, NP
78
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
79
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
80
Dominik Veselovský, SNS