Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
61,76%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
38,24%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
60,34%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
25,86%
Karol Konárik SNS
5,17%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
3,45%
Ladislav Fízik ASV
1,72%
Andrea Jenčíková NP
1,72%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,72%
Ondrej Binder NEKA
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
29 hlasov
2
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
20 hlasov
4
Peter Gogola, NEKA
13 hlasov
5
Pavol Svetlík, SNS
13 hlasov
6
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
11 hlasov
7
Jaroslav Kuracina, NEKA
11 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
9 hlasov
9
Iveta Majerová, NEKA
8 hlasov
10
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
7 hlasov
11
Karol Konárik, SNS
7 hlasov
12
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
13
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
6 hlasov
14
Igor Donoval, ASV
6 hlasov
15
Zdena Bienska, SĽS
6 hlasov
16
Ľubomír Motyčka, NEKA
5 hlasov
17
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
5 hlasov
18
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
19
Ľubomír Šesták, NEKA
4 hlasov
20
Ivan Kostúr, KSS
4 hlasov
21
Teodor Bindas, SMS
4 hlasov
22
Róbert Huran, NEKA
4 hlasov
23
Simon Barth, SMS
3 hlasov
24
Daniela Baranová, MOST - HÍD
3 hlasov
25
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasov
26
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
27
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
3 hlasov
28
Jaroslav Maslen, NEKA
3 hlasov
29
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
30
Vladimír Sklenka, NEKA
3 hlasov
31
Janka Slobodníková, SĽS
3 hlasov
32
Janka Slaná, NEKA
3 hlasov
33
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
34
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Dana Hríbiková, OKS
2 hlasov
36
Peter Majerský, KSS
2 hlasov
37
Miloš Horný, SMS
2 hlasov
38
Martin Baník, KDS
2 hlasov
39
Ján Chladný, KDS
2 hlasov
40
Juraj Remšík, SMS
2 hlasov
41
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
43
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
44
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
45
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
46
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
47
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
48
Jozef Smekal, NEKA
1 hlasov
49
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
50
Jaroslav Sekerka, KSS
1 hlasov
51
Jozef Sásik, SĽS
1 hlasov
52
Peter Rusnák, NEKA
1 hlasov
53
Michal Rusko, NEKA
1 hlasov
54
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
55
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
56
Branislav Slaný, NEKA
1 hlasov
57
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
58
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlasov
59
Ľubomír Piterka, NEKA
60
Milan Prašovský, SĽS
61
Vladimír Rosinský, SĽS
62
Svetozár Tomič, SMS

Volebná účasť

71,77
%
2017 1. kolo
56,55
%
2013 2. kolo
50,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 71,77%
2013 2. kolo 56,55%
2013 1. kolo 50,81%