vyberte rok
Potokokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
50,00%
Marian Kotleba ĽSNS
20,00%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
10,00%
Jozef Sásik SĽSAH
10,00%
Jozef Šimko NEKA
10,00%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Igor Kašper NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

45,83
%
2017 1. kolo
27,02
%
2013 2. kolo
21,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,83%
2013 2. kolo 27,02%
2013 1. kolo 21,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mináč, SMER-SD
6 hlasov
2
Roman Lebeda, NEKA
5 hlasov
3
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
4
Michal Bagačka, SMER-SD
5 hlasov
5
Stanislava Zvarová, SMER-SD
4 hlasov
6
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
7
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
8
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
9
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
10
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
11
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
12
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
13
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
14
Jozef Šimko, NEKA
1 hlasov
15
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
16
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
17
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
18
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
20
Ferenc Auxt, SMK-MKP
21
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
22
Peter Juhász, SMK-MKP
23
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
24
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
25
Aladár Bari, MOST - HÍD
26
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
27
Gejza Mede, NEKA
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
29
Zdenek Očovan, NAJ
30
Alena Pivovarčiová, NP
31
Ladislav Rigó, SMK-MKP
32
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
33
Vojtech Szajkó, SRK
34
Aneta Vargicová, SNS
35
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
36
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
37
Ladislav Lang, MOST - HÍD
38
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
39
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Csaba Csízi, MOST - HÍD
41
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
42
Róbert Čipka, KSS
43
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46
Vojtech Kökény, SRK
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Stanislav Krahulec, NEKA
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...