vyberte rok
Pošaokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
40,82%
Peter Chudík Smer-SD
32,65%
Jozef Mihalčin ĽSNS
20,41%
Andrej Gmitter NEKA
3,06%
František Bednár NAJ
1,02%
František Oľha Šanca
1,02%
Miroslav Škvarek SNS
1,02%
Ján Garaj NEKA
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

16,40
%
2017 1. kolo
18,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,4%
2013 1. kolo 18,92%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
64 hlasov
2
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
3
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
4
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
5
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
6
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
7
Stanislav Obický, NEKA
26 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
25 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
23 hlasov
10
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
11
Jozef Baran, SMER-SD
13 hlasov
12
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
13
Jozef Berta, SMER-SD
12 hlasov
14
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
15
Andrej Krišanda, SNS
9 hlasov
16
Peter Novák, SNS
8 hlasov
17
Blažena Matisová, NEKA
8 hlasov
18
Alfonz Kobielský, NEKA
7 hlasov
19
Ľubomír Pidaný, SNS
7 hlasov
20
Štefan Hreha, SMER-SD
6 hlasov
21
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
6 hlasov
22
Ľubomír Lukič, SMER-SD
6 hlasov
23
Vincent Antoš, KSS
6 hlasov
24
Ivan Koščík, NEKA
6 hlasov
25
Marta Vagaská, SNS
5 hlasov
26
Zuzana Zavadská, SZ
5 hlasov
27
Samuel Bruss, NEKA
5 hlasov
28
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
29
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
3 hlasov
31
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
32
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
35
Monika Palková, SP
2 hlasov
36
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
37
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
38
Miroslav Baník, NEKA
1 hlasov
39
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
40
Štefan Straka, NEKA
1 hlasov
41
Ján Pivovarník, SNS
1 hlasov
42
Ondrej Hreha, SZS
1 hlasov
43
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
45
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
46
Ján Katriňák, RIS
47
Miroslav Kroka, NP
48
Jozef Karchňak, ÚSVIT
49
Ján Laco, ŠANCA
50
Michal Huňák, EDS
51
Marián Hreňo, SOĽ
52
Roman Goroľ, EDS
53
Milan Bužo, EDS
54
Dušan Vilenik, SNS