Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
41,90%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
25,71%
Jozef Mihalčin SĽS
11,43%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
7,62%
Dorota Bujňáková NP
3,81%
Štefan Straka KSS
2,86%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,86%
Anton Korba NEKA
1,90%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,90%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
61 hlasov
2
Marcela Pčolinská, NOVA
37 hlasov
3
Anton Pavúk, NOVA
28 hlasov
4
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
5
Alfonz Kaliaš, SRÚS
23 hlasov
6
Michal Džuka, SOĽ
20 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
19 hlasov
8
Jozef Berta, SMER - SD
18 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER - SD
16 hlasov
10
Jozef Mihalčin, SĽS
15 hlasov
11
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
12
Miroslav Kaliaš, SRK
15 hlasov
13
Miroslav Gešper, NEKA
14 hlasov
14
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
15
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
16
Marek Cerula, SNS
12 hlasov
17
Dušan Molek, SMER - SD
11 hlasov
18
Ľubomír Pidany, SĽS
11 hlasov
19
Eva Lenková, NaS - ns
11 hlasov
20
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
21
Ľubomír Lukič, SMER - SD
9 hlasov
22
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
23
Ján Šimko, NaS - ns
7 hlasov
24
Milan Madura, ĽS-HZDS
5 hlasov
25
Lukáš Bičej, KOS
5 hlasov
26
Radovan Kapraľ, KOS
5 hlasov
27
Anton Korba, NEKA
5 hlasov
28
Peter Jacko, EDS
4 hlasov
29
Rastislav Košalko, KOS
4 hlasov
30
Ján Jevín, SNS
4 hlasov
31
Ladislav Hromada, NOVA
4 hlasov
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Gabriel Vilcega, NaS - ns
3 hlasov
34
Ján Macuga, EDS
3 hlasov
35
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
36
Monika Palková, Z-SNP
3 hlasov
37
Štefan Straka, KSS
2 hlasov
38
Ján Čižik, 99%, PaS
2 hlasov
39
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
40
Dávid Capik, SNS
2 hlasov
41
Ján Katriňák, SRK
2 hlasov
42
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
43
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
44
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
45
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
46
Milan Reich, KOS
2 hlasov
47
Miroslav Hlavatý, SĽS
2 hlasov
48
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
49
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
50
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
51
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
52
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
53
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
54
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
55
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
56
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
57
Marta Baniková, 99%, PaS
58
Emília Rujaková, SĽS
59
Peter Ondko, NEKA
60
Dušan Haľko, SNS
61
Jozef Džurdženík, SNS

Volebná účasť

16,40
%
2017 1. kolo
18,92
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,40%
2013 1. kolo 18,92%