Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
40,46%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
25,19%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
13,74%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
8,02%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
4,96%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
1,91%
Marián Murín NEKA
1,91%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,91%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,91%
Andrea Starinská NK/NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Patrik Groma, NEKA
53 hlasov
2
Juraj Popluhár, SMER - SD
39 hlasov
3
Peter Cibulka, NEKA
37 hlasov
4
Rastislav Johanes, NEKA
33 hlasov
5
Pavol Slota, DOMOV-NS
28 hlasov
6
Peter Dobeš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
7
Peter Durmis, NEKA
27 hlasov
8
Peter Slyško, Hlas - sociálna demokracia
27 hlasov
9
Jozef Augustín, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
27 hlasov
10
Róbert Kašša, NEKA
26 hlasov
11
Alica Kostolná, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
25 hlasov
12
Martin Kapitulík, NEKA
25 hlasov
13
Juraj Jánošík, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
14
Igor Liška, SMER - SD
20 hlasov
15
Anton Trnovec, SMER - SD
20 hlasov
16
Milan Lipka, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
17
Janka Bačíková, SMER - SD
19 hlasov
18
Zuzana Žideková, NEKA
18 hlasov
19
Miroslav Mikula, SMER - SD
18 hlasov
20
Dušan Dobšovič, SMER - SD
17 hlasov
21
Barbora Birnerová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
22
Miroslav Knapec, REPUBLIKA
17 hlasov
23
Ľudmila Chodelková, NEKA
17 hlasov
24
Ján Rybárik, NEKA
16 hlasov
25
Denis Cáder, NEKA
16 hlasov
26
Monika Kavecká, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
27
Martin Babčan, NEKA
15 hlasov
28
Ján Marosz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
29
Karol Čepec, NEKA
15 hlasov
30
Dušan Ďurčo, SNS
14 hlasov
31
Miriam Šuteková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
32
Martin Barčík, SPOLU
14 hlasov
33
Ľubomír Sečkár, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
34
Milan Laurenčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
13 hlasov
35
Jana Filipová, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
36
Silvia Bakkery, REPUBLIKA
13 hlasov
37
Peter Funtík, SMER - SD
12 hlasov
38
Martin Petrík, SMER - SD
12 hlasov
39
Miroslav Bobčík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
40
Miroslav Sokol, NEKA
11 hlasov
41
Vanda Tuchyňová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
42
Martin Hanuliak, REPUBLIKA
11 hlasov
43
Jozef Juriš, NEKA
11 hlasov
44
Pavol Sandanus, Skúsme to inak, SaS, OKS
11 hlasov
45
Jaroslav Gažo, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
46
Jozef Mičo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
11 hlasov
47
Monika Lacúchová, Skúsme to inak, SaS, OKS
11 hlasov
48
Jaroslav Ligas, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
49
Karol Haas, NEKA
10 hlasov
50
Dominik Hriník, NEKA
10 hlasov
51
Michaela Jakubcová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
52
Richard Vašečka, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
53
Ľubomír Bechný, NEKA
10 hlasov
54
Zuzana Ďurčová, SNS
10 hlasov
55
Peter Mores, REPUBLIKA
10 hlasov
56
Vladimír Randa, NEKA
10 hlasov
57
Roman Jantošík, NEKA
10 hlasov
58
Stanislav Majerčík, ŽIVOT
9 hlasov
59
Jaroslav Kapusniak, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
60
Michal Kysela, REPUBLIKA
9 hlasov
61
Tomáš Senko, REPUBLIKA
9 hlasov
62
Veronika Barčíková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
63
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
64
Vladimír Labdavský, Skúsme to inak, SaS, OKS
9 hlasov
65
Marek Richter, NEKA
8 hlasov
66
Jozef Polko, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
67
Matúš Krajči, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
68
Ján Loderer, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
69
Martin Píry, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
70
Róbert Winkler, REPUBLIKA
8 hlasov
71
Darina Bobáňová, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
72
Martin Decký, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
73
Katarína Kalanková, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
74
Ján Hodoň, NEKA
7 hlasov
75
Jozef Cisarik, SPOLU
7 hlasov
76
Roman Osika, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
77
Iveta Martinková, NEKA
7 hlasov
78
Mário Marčan, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
79
Daniela Zemanová, Hnutie ONÁS
6 hlasov
80
Jaroslav Ďuriš, Socialisti.sk
6 hlasov
81
Božena Dubecová, Hnutie ONÁS
6 hlasov
82
Miloš Kováčik, REPUBLIKA
6 hlasov
83
Jana Melová, NK/NEKA
6 hlasov
84
Ondrej Šoška, NEKA
6 hlasov
85
Boris Prievozník, NEKA
6 hlasov
86
Ľuboslav Kavulák, Hnutie ONÁS
6 hlasov
87
Ľuboš Zafka, NK/NEKA
5 hlasov
88
Peter Nevedel, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
89
Ladislav Gabčo, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
90
Slava Gabrišová, NK/NEKA
5 hlasov
91
Blanka Králiková, REPUBLIKA
5 hlasov
92
Michaela Chlebecová, NEKA
5 hlasov
93
Soňa Turčányiová, Progresívne Slovensko
5 hlasov
94
Beáta Badibangová, Skúsme to inak, SaS, OKS
5 hlasov
95
Jozef Dávidík, NEKA
5 hlasov
96
Jaroslav Pecho, DOMOV-NS
4 hlasov
97
Jakub Kubík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
98
Augustín Lodňan, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasov
99
Michaela Večeríková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
100
Miroslav Futo, NEKA
4 hlasov
101
Lenka Ticháková, NEKA
3 hlasov
102
Emília Mináriková, Hnutie ONÁS
3 hlasov
103
Jozef Mikyška, DOMOV-NS
3 hlasov
104
Miriam Ďuračková, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
105
Daniel Užák, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
106
Miroslav Uhlárik, Hnutie ONÁS
2 hlasov
107
Radovan Kocvelda, Hnutie ONÁS
2 hlasov
108
Ľuboš Majer, NK/NEKA
2 hlasov
109
Marian Orieščik, KSS
1 hlasov

Volebná účasť

65,72 %

Historický vývoj

29.10. 2022 65,72 %
04.11. 2017 1. kolo 31,02 %
09.11. 2013 1. kolo 19,94 %