vyberte rok
Porúbkaokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
51,28%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
20,51%
Andrej Gmitter NEKA
10,26%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7,69%
Ján Garaj NEKA
6,41%
František Oľha Šanca
2,56%
Pavol Gašper NEKA
1,28%
František Bednár NAJ
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

35,58
%
2017 1. kolo
31,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,58%
2013 1. kolo 31,96%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Pipák, SNS
26 hlasov
2
Tibor Focko, SMER-SD
23 hlasov
3
Ondrej Mudry, SMER-SD
20 hlasov
4
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
17 hlasov
5
Marián Vojtko, SNS
16 hlasov
6
Ivan Hopta, ÚSVIT
14 hlasov
7
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
8
Marián Paško, ÚSVIT
14 hlasov
9
Mário Perinaj, MOST - HÍD
12 hlasov
10
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Ján Ferko, SMER-SD
10 hlasov
12
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
13
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
14
Jozef Babják, SDKÚ-DS
8 hlasov
15
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
16
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Lucia Gombitová, ÚSVIT
5 hlasov
18
Andrej Semanco, NEKA
5 hlasov
19
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Ondrej Chovanec, SNS
4 hlasov
22
Marek Basala, SP
4 hlasov
23
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Marta Burdová, ŠANCA
4 hlasov
25
Štefan Behun, SNS
3 hlasov
26
Gabriela Želizňáková, NEKA
3 hlasov
27
Jozef Fedorko, SMER-SD
3 hlasov
28
Mária Cehelská, SOĽ
3 hlasov
29
Pavol Brek, ÚSVIT
3 hlasov
30
Darina Barančíková, SOĽ
3 hlasov
31
Marián Kovaľ, SNS
2 hlasov
32
Dušan Hrabec, NAJ
2 hlasov
33
Miroslav Gajdoš, NAJ
2 hlasov
34
Romana Porochnavá, #SIEŤ
2 hlasov
35
Peter Ferenc, OKS
1 hlasov
36
Peter Vorobel, SZ
1 hlasov
37
Monika Chomová, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Jozef Bajkó, SP
1 hlasov
39
Stanislav Hančár, NAJ
1 hlasov
40
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
41
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
42
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
43
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
44
Lukáš Šandor, EDS
45
Peter Šamudovský, KSS
46
Michal Druga, SMER-SD
47
Hana Loziaková, MOST - HÍD