Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
62,50%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21,88%
Anton Korba NEKA
4,69%
Štefan Straka KSS
3,13%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,13%
Dorota Bujňáková NP
1,56%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,56%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,56%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Cyril Hirjak, NEKA
49 hlasov
2
Ján Paľa, NOVA
28 hlasov
3
Ľuboslava Hofericová, NEKA
21 hlasov
4
Tibor Focko, SMER - SD
20 hlasov
5
Ján Ferko, SMER - SD
16 hlasov
6
Patrik Mihaľ, NOVA
15 hlasov
7
Štefan Ladičkovský, NEKA
15 hlasov
8
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
9
Jozef Fedorko, SMER - SD
14 hlasov
10
Ivan Hopta, ÚSVIT
14 hlasov
11
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
12
Marián Vojtko, SNS
10 hlasov
13
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
14
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
15
Simona Galliková, Z-SNP
9 hlasov
16
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
17
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
18
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
19
Jozef Halecký, SMER - SD
8 hlasov
20
Helena Leščišinová, SMER - SD
8 hlasov
21
Andrej Havrilla, SMER - SD
7 hlasov
22
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
23
Boris Hanuščak, SMER - SD
7 hlasov
24
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
6 hlasov
25
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
6 hlasov
26
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
27
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
28
Anna Sotaková, KSS
5 hlasov
29
Anna Petričová, NEKA
5 hlasov
30
Pavol Ceľuch, NEKA
5 hlasov
31
František Bazar, SNS
5 hlasov
32
Jozef Kuchta, NEKA
5 hlasov
33
Andrej Semanco, NEKA
4 hlasov
34
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
35
Veronika Kocková, 99%, PaS
4 hlasov
36
Anton Lamanec, NEKA
4 hlasov
37
Miroslav Bujda, SMER - SD
4 hlasov
38
Martin Šmilňák, NEKA
4 hlasov
39
Štefan Harčarufka, NOVA
3 hlasov
40
Jozef Guliga, SMER - SD
3 hlasov
41
Martin Choma, NEKA
3 hlasov
42
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
43
Peter Beták, NOVA
3 hlasov
44
Jozef Bogdan, SNS
2 hlasov
45
Michal Druga, SMER - SD
2 hlasov
46
Jozef Bajkó, Z-SNP
2 hlasov
47
Milan Benka, NOVA
2 hlasov
48
Martina Adameková, NOVA
2 hlasov
49
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
50
František Ferenc ml., NEKA
2 hlasov
51
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
52
Jozef Kmec, NEKA
1 hlasov
53
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
54
Iveta Lesáková, Z-SNP
1 hlasov
55
Vladimír Sivý, SMS
1 hlasov
56
Monika Petrušková, ÚSVIT
1 hlasov
57
Marek Juro, SaS
1 hlasov
58
Matúš Karas, KSS
1 hlasov
59
Marián Paško, ÚSVIT
1 hlasov
60
Zdenek Novák, 99%, PaS
1 hlasov
61
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
62
Ľubomír Kurej, SRÚS
63
Peter Kulan, NOVA
64
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
65
Martin Hoľko, NOVA
66
Milan Grundza, 99%, PaS
67
Marián Feigl, ÚSVIT
68
Milan Čička, SNS
69
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
70
Tibor Rusiňak, DS
71
Miroslav Mydlo, SOĽ
72
Peter Korba, KSS
73
Iveta Mičáková, ÚSVIT

Volebná účasť

35,58
%
2017 1. kolo
31,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,58%
2013 1. kolo 31,96%