vyberte rok
Poruba pod Vihorlatomokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
57,42%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21,29%
Oliver Petrík JĽSS
5,16%
Jozef Bobík NEKA
3,87%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,87%
Róbert Bačinský NEKA
2,58%
Jarmila Tkáčová SNS
1,94%
Jaroslav Džunko NEKA
1,29%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,65%
Lukáš Sisák KSS
0,65%
Ján Struk SMS
0,65%
Adam Šepetka NAJ
0,65%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

30,78
%
2017 1. kolo
12,85
%
2013 2. kolo
25,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,78%
2013 2. kolo 12,85%
2013 1. kolo 25,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
57 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
56 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
52 hlasov
5
František Farkaš, SMER-SD
42 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
41 hlasov
7
Pavol Kuchta, SMER-SD
39 hlasov
8
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
9
Jozef Sokologorský, SMER-SD
28 hlasov
10
Michal Stričík, ŠKV
25 hlasov
11
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
12
Jozef Bobík, NEKA
22 hlasov
13
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
14
Timea Sotáková, SMER-SD
18 hlasov
15
Ľudovít Adam, NEKA
14 hlasov
16
Emil Čurma, SNS
11 hlasov
17
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
18
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
19
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
20
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
8 hlasov
22
Ján Viselka, NEKA
7 hlasov
23
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
24
Mária Vargová, MOST - HÍD
7 hlasov
25
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
27
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Marián Markovič, ŠKV
6 hlasov
29
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Valéria Eľková, NEKA
6 hlasov
31
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Jaroslav Vaľo, SNS
5 hlasov
33
Marek Švingál, ŠKV
5 hlasov
34
Matej Šarocký, ŠANCA
5 hlasov
35
Jozef Jambor, NAJ
5 hlasov
36
Stanislav Gaľa, ŠKV
5 hlasov
37
Peter Sabol, SNS
4 hlasov
38
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
39
Branislav Sijka, NEKA
4 hlasov
40
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasov
41
Bohuš Jakuboc, ŠKV
4 hlasov
42
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
43
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Peter Badida, VZDOR
3 hlasov
45
Peter Horňák, DS
3 hlasov
46
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
48
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
49
Jozef Onda, NAJ
2 hlasov
50
Erik Sibal, NEKA
2 hlasov
51
Peter Malík, SNS
1 hlasov
52
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
53
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
54
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
55
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
56
Peter Borza, SNS
1 hlasov
57
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
58
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
59
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
60
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
61
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
63
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
64
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlasov
65
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
66
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
67
Miroslav Šimko, SNS
68
Radoslav Smutný, SP
69
Oskar Szabo, SZS
70
Tibor Varga, SMK-MKP
71
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
72
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Ildikó Vargová, ŠKV