Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
80,00%
Rudolf Bauer KDS
20,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
70,34%
Rudolf Bauer KDS
15,25%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,39%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,39%
Dominika Palaščáková NOVA
1,69%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,69%
Lukáš Sisák KSS
1,69%
Jaroslav Džunko NEKA
0,85%
Jozef Holečko NEKA
0,85%
Ivan Kuhn OKS
0,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Olexa, NEKA
90 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
72 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
62 hlasov
4
Ľubica Rošková, SMER - SD
47 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
44 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
39 hlasov
7
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
8
Oliver Petrík, NEKA
31 hlasov
9
František Farkaš, SMER - SD
23 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
11
Jozef Makohus, SMER - SD
21 hlasov
12
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
13 hlasov
14
Milan Potocký, NEKA
7 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
16
Martin Stripai, SMS
5 hlasov
17
Jaroslava Špaková, DS
4 hlasov
18
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
19
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
20
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
21
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
22
Milan Kaplan, NOVA
3 hlasov
23
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
3 hlasov
24
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
25
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
26
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
27
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
28
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
29
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
30
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
31
Martin Magura, SMS
2 hlasov
32
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
33
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
34
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
35
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
36
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
37
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
38
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
39
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
40
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
41
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
42
Imrich Balog, KĽS
1 hlasov
43
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
44
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
46
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
47
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
48
Tibor Varga, SMK-MKP
49
Jaroslav Vaľo, SNS
50
Pavol Valko, SMS
51
Tomáš Bubelíny, NOVA
52
Andrea Sisák, NEKA
53
Gábor Mihók, SMK-MKP
54
Jozef Jusko, ÚSVIT
55
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH

Volebná účasť

30,78
%
2017 1. kolo
12,85
%
2013 2. kolo
25,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,78%
2013 2. kolo 12,85%
2013 1. kolo 25,67%