Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
70,39%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
15,79%
Marián Herdel NEKA
5,26%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
3,95%
Peter Palko KSS
3,29%
Ľubomír Žabár NEKA
1,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Macháčková, NEKA
70 hlasov
2
Mária Luprichová, SNS
66 hlasov
3
František Tám, SMER - SD
65 hlasov
4
Štefan Gaman, SMER - SD
64 hlasov
5
Mohamed Hemza, SMER - SD
51 hlasov
6
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
50 hlasov
7
Jozef Stopka, SMER - SD
40 hlasov
8
Štefan Mjartan, SMER - SD
40 hlasov
9
Ján Cipov, SMER - SD
37 hlasov
10
Vojtech Čičmanec, NEKA
37 hlasov
11
Richard Takáč, SMER - SD
36 hlasov
12
Jozef Balčirák, NEKA
36 hlasov
13
Jozef Vrábeľ, NEKA
35 hlasov
14
Ján Bodnár, SMER - SD
35 hlasov
15
Viliam Kurbel, NEKA
33 hlasov
16
Dušan Ďuriš, SMER - SD
29 hlasov
17
Dušan Šimka, NEKA
28 hlasov
18
Martin Lukačovič, SMER - SD
28 hlasov
19
Dana Melišková, NEKA
26 hlasov
20
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
21
Ján Belanský, NEKA
24 hlasov
22
Peter Juríček, NEKA
22 hlasov
23
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
24
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
25
Ľuboš Maxina, NEKA
16 hlasov
26
Vladimíra Ďuračková, NEKA
13 hlasov
27
Vojtech Bartoš, NEKA
12 hlasov
28
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
29
Marián Mikula, KSS
12 hlasov
30
Vladimír Petráš, SNS
11 hlasov
31
Anton Špeťko, NEKA
10 hlasov
32
Miroslav Samiec, KSS
10 hlasov
33
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
34
Helena Dadíková, NEKA
8 hlasov
35
Miloš Cúcik, NEKA
7 hlasov
36
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
37
Ján Dobrovodský, NEKA
6 hlasov
38
Milan Bureš, KSS
6 hlasov
39
Roman Hlaváč, NEKA
6 hlasov
40
Viera Beňová, NEKA
6 hlasov
41
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
6 hlasov
42
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
43
Štefan Škríp, SNS
5 hlasov
44
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
45
Ján Mokrý, SNS
4 hlasov
46
Viera Masaryková, NEKA
4 hlasov
47
Branislav Ondruška, SNS
4 hlasov
48
Emil Divéky, SNS
4 hlasov
49
Ľudovít Vojtko, SNS
4 hlasov
50
Andrej Plachý, KSS
3 hlasov
51
Marek Michalovič, NEKA
3 hlasov
52
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
53
Jozef Škadra, SNS
3 hlasov
54
Jozef Meluš, NEKA
3 hlasov
55
Miroslav Valach, KSS
3 hlasov
56
Vladimír Buzalka, NEKA
3 hlasov
57
Jana Červienková, NEKA
2 hlasov
58
Róbert Frimmel, NEKA
2 hlasov
59
Jaroslav Daniš, DOST
2 hlasov
60
Petra Kobetičová, NEKA
2 hlasov
61
Anton Turčan, KSS
2 hlasov
62
Patrícia Grófová, NEKA
2 hlasov
63
Adriána Svitková, SMS
1 hlasov
64
Jaroslav Hanzel, NEKA
1 hlasov
65
Zuzana Kútna, SMS
1 hlasov
66
Boris Borovica, SNS
1 hlasov
67
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
1 hlasov
68
Marek Daniš, ĽS-HZDS
69
Jozef Zubák, DOST
70
Augustín Jozef Lang, SNS

Volebná účasť

26,45
%
2017 1. kolo
14,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,45%
2013 1. kolo 14,64%