vyberte rok
Popročokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43,41%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
36,93%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,47%
Róbert Bačinský NEKA
3,60%
Jarmila Tkáčová SNS
3,12%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,88%
Vladislav Stanko NEKA
0,96%
Adam Šepetka NAJ
0,72%
Jaroslav Džunko NEKA
0,48%
Lukáš Sisák KSS
0,48%
Jozef Bobík NEKA
0,24%
Rudolf Botka NP
0,24%
Oliver Petrík JĽSS
0,24%
Ján Struk SMS
0,24%
Jozef Červenák RIS

Volebná účasť

18,43
%
2017 1. kolo
8,55
%
2013 2. kolo
11,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,43%
2013 2. kolo 8,55%
2013 1. kolo 11,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anetta Strýčková, NEKA
108 hlasov
2
Gabriel Böhm, NEKA
94 hlasov
3
Slavomír Borovský, DS
88 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
7
Ondrej Bernát, SMER-SD
65 hlasov
8
Mária Lacková, NEKA
64 hlasov
9
Ján Serbin, NEKA
63 hlasov
10
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
11
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
12
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
13
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
14
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
53 hlasov
15
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
50 hlasov
16
Michal Rečka, SMER-SD
49 hlasov
17
Erika Zámboriová, ŠKV
46 hlasov
18
František Petro, SMER-SD
46 hlasov
19
Jarmila Vaňová, ŠKV
42 hlasov
20
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
21
Radoslav Hodor, NEKA
39 hlasov
22
Július Beluscsák, NEKA
39 hlasov
23
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
24
Peter Derevjaník, SMER-SD
38 hlasov
25
Monika Gergelová, SNS
38 hlasov
26
Roland Szabó, SMER-SD
35 hlasov
27
Miloš Barcal, NEKA
35 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
35 hlasov
29
Pavol Lehotský, NEKA
33 hlasov
30
Martina Dutková, NEKA
32 hlasov
31
Július Begala, NEKA
31 hlasov
32
István Zachariaš, SMK-MKP
30 hlasov
33
Anton Medvec, NEKA
28 hlasov
34
Vlastimil Lakatoš, NEKA
24 hlasov
35
Ivan Hriczko, ŠKV
22 hlasov
36
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
22 hlasov
37
Tibor Bráz, NEKA
21 hlasov
38
Ján Kokarda, NEKA
21 hlasov
39
Mária Dulovičová, NEKA
21 hlasov
40
Jozef Hric, KSS
17 hlasov
41
Rudolf Varga, VZDOR
17 hlasov
42
Ervín Kompuš, NAJ
16 hlasov
43
Peter Seman, KSS
15 hlasov
44
Slavomír Horváth, SNS
15 hlasov
45
Tomáš Suchý, ŠANCA
14 hlasov
46
Elena Fialková, MOST - HÍD
14 hlasov
47
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
48
Anton Király, SMK-MKP
13 hlasov
49
Alexander Horváth, MOST - HÍD
13 hlasov
50
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
51
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
12 hlasov
52
Vojtech Farkaš, NEKA
11 hlasov
53
Július Grulyo, NEKA
10 hlasov
54
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
55
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
56
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
8 hlasov
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
8 hlasov
58
Jozef Krešák, ŠANCA
6 hlasov
59
Peter Kocai, NAJ
6 hlasov
60
Tamás Iván, SMK-MKP
6 hlasov
61
Ján Horváth, NEKA
6 hlasov
62
László Köteles, SMK-MKP
5 hlasov
63
Alexander Képes, SMK-MKP
5 hlasov
64
Gábor Szalay, SMK-MKP
4 hlasov
65
Attila Oravecz, MOST - HÍD
4 hlasov
66
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov