Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
55,33%
Rudolf Bauer KDS
44,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
47,79%
Rudolf Bauer KDS
29,32%
Dominika Palaščáková NOVA
6,83%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,62%
Jaroslav Džunko NEKA
2,81%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,41%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,01%
Lukáš Sisák KSS
1,61%
Jozef Holečko NEKA
1,20%
Ivan Kuhn OKS
0,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Holováčová, SĽS
68 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
67 hlasov
3
František Petro, SMER - SD
47 hlasov
4
Dominika Palaščáková, NOVA
44 hlasov
5
Vladimír Popovič, SMS
40 hlasov
6
Ľubomír Šimko, SMER - SD
36 hlasov
7
Vojtech Staňo, SMER - SD
36 hlasov
8
Michal Rečka, SMER - SD
36 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
10
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
11
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
12
István Zachariaš, SMK-MKP
29 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
28 hlasov
15
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
16
Jenő Csoltkó, NEKA
26 hlasov
17
Anton Medvec, NEKA
25 hlasov
18
Ján Marton, NOVA
25 hlasov
19
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
20
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
21
Božena Letková, NEKA
21 hlasov
22
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
23
Miloš Barcal, NEKA
19 hlasov
24
Viliam Bačo, NEKA
19 hlasov
25
Monika Bérešová, SZS
19 hlasov
26
Karol Dzugas, NEKA
18 hlasov
27
Viktor Dulina, NEKA
18 hlasov
28
Ján Bačo, SĽS
18 hlasov
29
Františka Kočišová, SĽS
18 hlasov
30
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
18 hlasov
31
Slavomír Horváth, SNS
17 hlasov
32
Monika Vargová, SNS
17 hlasov
33
Róbert Čarny, SNS
16 hlasov
34
Marián Tóth, SaS
15 hlasov
35
Róbert Šándor, NEKA
15 hlasov
36
Ján Kokarda, NEKA
15 hlasov
37
Ján Mikloš, KSS
14 hlasov
38
Ivan Buchla, SNS
14 hlasov
39
Elena Majancsíková, SĽS
13 hlasov
40
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
41
Imrich Kohút, SĽS
12 hlasov
42
Ivan Hriczko, NEKA
11 hlasov
43
Martin Baltes, SĽS
10 hlasov
44
Ján Stanislav, SNS
10 hlasov
45
Radoslav Šimko, SNS
10 hlasov
46
Peter Papáč, KSS
10 hlasov
47
Peter Palaščák, SOĽ
9 hlasov
48
Anton Király, SMK-MKP
8 hlasov
49
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
50
László Köteles, SMK-MKP
7 hlasov
51
Jozef Koňa, SĽS
7 hlasov
52
Ladislav Bartók, NEKA
7 hlasov
53
Jozef Holečko, NEKA
6 hlasov
54
László Iván, SMK-MKP
6 hlasov
55
Marián Kertész, PD
6 hlasov
56
Jozef Tischler, SĽS
6 hlasov
57
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
58
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
60
Alexander Bimbo, SRÚS
4 hlasov
61
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov

Volebná účasť

18,43
%
2017 1. kolo
8,55
%
2013 2. kolo
11,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,43%
2013 2. kolo 8,55%
2013 1. kolo 11,43%