vyberte rok
Popročokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
66,67%
Marian Kotleba ĽSNS
22,22%
Miroslav Gálik NAS
11,11%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Ján Lunter NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

52,63
%
2017 1. kolo
66,66
%
2013 2. kolo
55,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,63%
2013 2. kolo 66,66%
2013 1. kolo 55,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
2
Roman Lebeda, NEKA
6 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
6 hlasov
4
Peter Mináč, SMER-SD
6 hlasov
5
Stanislava Zvarová, SMER-SD
5 hlasov
6
Katarína Moncoľová, NEKA
4 hlasov
7
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
8
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
9
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
10
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
11
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
12
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
13
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
14
Vojtech Kökény, SRK
15
Róbert Čipka, KSS
16
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
17
Csaba Csízi, MOST - HÍD
18
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
19
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
22
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
23
Ferenc Auxt, SMK-MKP
24
Aladár Bari, MOST - HÍD
25
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26
Zdenek Očovan, NAJ
27
Ladislav Rigó, SMK-MKP
28
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
29
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
30
Vojtech Szajkó, SRK
31
Jozef Šimko, NEKA
32
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
33
Aneta Vargicová, SNS
34
Miroslava Vargová, NEKA
35
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
36
Vojtech Menyhárt, NEKA
37
Gejza Mede, NEKA
38
Ivan Hazucha, SMER-SD
39
Dušan Hlinka, SMER-SD
40
Anatolij Jefimov, KSS
41
Peter Juhász, SMK-MKP
42
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Stanislav Krahulec, NEKA
45
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
46
Ladislav Lang, MOST - HÍD
47
Ján Lichanec, NEKA
48
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
49
Tomáš Agócs, MOST - HÍD