Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
40,25%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
39,63%
Anton Korba NEKA
4,26%
Dorota Bujňáková NP
3,96%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,83%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,45%
Štefan Straka KSS
2,32%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,90%
Jozef Mihalčin SĽS
1,40%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 872 hlasov
2
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 732 hlasov
3
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 640 hlasov
4
Jozef Janiga, SMER - SD
1 548 hlasov
5
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 474 hlasov
6
Arne Kroták, NOVA
1 374 hlasov
7
Michal Sýkora, SMER - SD
1 235 hlasov
8
Anna Ondrušeková, NEKA
1 165 hlasov
9
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 128 hlasov
10
Peter Brenišin, SMER - SD
1 095 hlasov
11
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 089 hlasov
12
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
955 hlasov
13
Mária Trembáčová, NEKA
926 hlasov
14
Rudolf Abrahám, SMER - SD
845 hlasov
15
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
828 hlasov
16
Slavomír Božoň, SaS
782 hlasov
17
Vladimír Ondruš, SMER - SD
744 hlasov
18
Peter Hritz, SMER - SD
740 hlasov
19
Peter Dujava, NEKA
725 hlasov
20
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
712 hlasov
21
Ján Dravecký, NOVA
674 hlasov
22
Jana Dudová, NOVA
666 hlasov
23
Danka Vančišinová, SMER - SD
624 hlasov
24
Branislav Švec, NOVA
505 hlasov
25
Milan Antaš, SOĽ
502 hlasov
26
František Bednár, SĽS
403 hlasov
27
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
399 hlasov
28
Slavomír Kopáč, NEKA
352 hlasov
29
Mário Kovalčík, NEKA
339 hlasov
30
Mária Ilenčíková, NEKA
321 hlasov
31
Peter Roth, OKS
310 hlasov
32
Peter Jakubčák, KSS
229 hlasov
33
Jozef Teplický, SNS
210 hlasov
34
Ladislav Trembáč, SMS
209 hlasov
35
Daniel Abaffy, SĽS
195 hlasov
36
Elena Bačkorová, SĽS
184 hlasov
37
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
178 hlasov
38
Miroslav Ščurka, KSS
174 hlasov
39
Ladislav Moravčík, NEKA
169 hlasov
40
Veronika Brijová, SNS
156 hlasov
41
Richard Koky, NEKA
146 hlasov
42
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
145 hlasov
43
Iveta Martonová, 99%, PaS
144 hlasov
44
Anna Jablonovská, SĽS
131 hlasov
45
Milan Korenko, SĽS
126 hlasov
46
Milan Marečák, SMS
110 hlasov
47
Ján Kuchta, SĽS
95 hlasov
48
Marek Jackanič, ÚSVIT
84 hlasov
49
Rastislav Wolf, SĽS
80 hlasov
50
Martin Ščuka, SRK
71 hlasov
51
Ľubomír Kroščen, SĽS
48 hlasov
52
Kamil Horváth, SRK
34 hlasov

Volebná účasť

13,77 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 26,22 %
09.11. 2013 1. kolo 13,77 %