Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
69,08%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
30,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
37,31%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
35,07%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
14,55%
Karol Konárik SNS
5,22%
Ondrej Binder NEKA
3,36%
Andrea Jenčíková NP
1,49%
Emil Samko KĽS
1,12%
Jozef Sásik SĽS
1,12%
Jaroslav Sekerka KSS
0,75%
Ladislav Fízik ASV
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
127 hlasov
2
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
74 hlasov
3
Ľubomír Šesták, NEKA
70 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
57 hlasov
5
Peter Gogola, NEKA
55 hlasov
6
Karol Konárik, SNS
52 hlasov
7
Ľubomír Motyčka, NEKA
50 hlasov
8
Jaroslav Kuracina, NEKA
47 hlasov
9
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
41 hlasov
10
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
39 hlasov
11
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
38 hlasov
12
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
34 hlasov
13
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
33 hlasov
14
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
33 hlasov
15
Iveta Majerová, NEKA
32 hlasov
16
Jaroslav Maslen, NEKA
28 hlasov
17
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
18
Ján Chladný, KDS
24 hlasov
19
Martin Baník, KDS
24 hlasov
20
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
23 hlasov
21
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
21 hlasov
22
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
19 hlasov
23
Ľubomír Piterka, NEKA
18 hlasov
24
Michal Rusko, NEKA
17 hlasov
25
Peter Rusnák, NEKA
17 hlasov
26
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
16 hlasov
27
Miloš Horný, SMS
16 hlasov
28
Vladimír Sklenka, NEKA
16 hlasov
29
Teodor Bindas, SMS
16 hlasov
30
Jozef Sásik, SĽS
15 hlasov
31
Igor Donoval, ASV
15 hlasov
32
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
33
Janka Slaná, NEKA
14 hlasov
34
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
13 hlasov
35
Ivan Kostúr, KSS
13 hlasov
36
Pavol Svetlík, SNS
13 hlasov
37
Róbert Huran, NEKA
11 hlasov
38
Daniela Baranová, MOST - HÍD
11 hlasov
39
Branislav Slaný, NEKA
11 hlasov
40
Zdena Bienska, SĽS
11 hlasov
41
Peter Majerský, KSS
11 hlasov
42
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
43
Dana Hríbiková, OKS
10 hlasov
44
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
45
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
46
Jozef Smekal, NEKA
9 hlasov
47
Jaroslav Sekerka, KSS
8 hlasov
48
Janka Slobodníková, SĽS
8 hlasov
49
Andrej Sliacky, SMS
6 hlasov
50
Vladimír Rosinský, SĽS
5 hlasov
51
Karol Jadáš, KDS
5 hlasov
52
Simon Barth, SMS
4 hlasov
53
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
4 hlasov
54
Juraj Remšík, SMS
4 hlasov
55
Lukáš Ginič, SMS
4 hlasov
56
Roman Štrba, SĽS
4 hlasov
57
Jaroslava Miklóšová, SMS
3 hlasov
58
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
59
Milan Prašovský, SĽS
3 hlasov
60
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
61
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasov
62
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov

Volebná účasť

44,18
%
2017 1. kolo
32,65
%
2013 2. kolo
21,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,18%
2013 2. kolo 32,65%
2013 1. kolo 21,62%