vyberte rok
Poluvsieokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
56,02%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
18,06%
Štefan Škultéty NEKA
14,81%
Petra Hajšelová Sme rodina
6,48%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,31%
Igor Valko NP
1,39%
Nora Pániková SZS
0,93%

Volebná účasť

45,64
%
2017 1. kolo
19,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,64%
2013 1. kolo 19,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Dzina, NEKA
80 hlasov
2
Jana Matiašková, NEKA
67 hlasov
3
Martin Šujan, NEKA
53 hlasov
4
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
5
Viera Beňová, NEKA
47 hlasov
6
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
8
Ladislav Procházka, NEKA
42 hlasov
9
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
10
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
11
Mária Šramková, NEKA
36 hlasov
12
Andrej Kmotorka, NEKA
33 hlasov
13
Martin Drozd, NEKA
33 hlasov
14
Eduard Prilinský, NEKA
33 hlasov
15
Michal Ďureje, NEKA
30 hlasov
16
Tomáš Tines, NEKA
29 hlasov
17
Vojtech Čičmanec, NEKA
29 hlasov
18
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
19
Jozef Franek, NEKA
28 hlasov
20
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
21
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
22
Tomáš Kozák, NEKA
26 hlasov
23
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
24
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
25
Tibor Čičmanec, NEKA
24 hlasov
26
Alojz Vlčko, NEKA
24 hlasov
27
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
28
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
29
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
30
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
31
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
32
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
33
Branislav Gigac, NEKA
20 hlasov
34
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
35
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
36
Miroslav Rajčo, NEKA
17 hlasov
37
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
38
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
39
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
40
Jozef Otto, NEKA
12 hlasov
41
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
42
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
43
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
44
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
45
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
46
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
47
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
48
Pavol Caňo, NEKA
8 hlasov
49
Dušan Ďuriš, NEKA
8 hlasov
50
Ján Madžo, DOMA DOBRE
7 hlasov
51
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
52
Viera Hurtišová, KSS
6 hlasov
53
Tomáš Grešner, NEKA
4 hlasov
54
Martin Uríček, NEKA
4 hlasov
55
Anton Vrecko, NEKA
4 hlasov
56
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
3 hlasov
57
Ingrid Majdová, KSS
3 hlasov
58
Branislav Krpelan, NEKA
3 hlasov
59
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
61
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
62
Karol Herceg, KSS
2 hlasov
63
Ľubomír Dzurák, NEKA
2 hlasov
64
Marián Mittaš, KSS
2 hlasov
65
Igor Sojka, KSS
2 hlasov
66
Andrej Sikora, KSS
2 hlasov
67
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
68
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov