vyberte rok
Polomkaokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40,53%
Marian Kotleba ĽSNS
29,98%
Martin Juhaniak NEKA
21,22%
Igor Kašper NEKA
5,40%
Milan Urbáni SMS
1,20%
Miroslav Gálik NAS
0,36%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,36%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,24%
Pavel Greksa NEKA
0,24%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,24%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,12%
Jozef Sásik SĽSAH
0,12%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

35,36
%
2017 1. kolo
23,92
%
2013 2. kolo
15,89
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,36%
2013 2. kolo 23,92%
2013 1. kolo 15,89%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
462 hlasov
2
Ivan Brozman, NEKA
360 hlasov
3
Martin Juhaniak, NEKA
245 hlasov
4
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
208 hlasov
5
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
191 hlasov
6
Andrea Kirschová, NEKA
170 hlasov
7
Jozef Tokár, NEKA
122 hlasov
8
Daniel Struhár, NEKA
111 hlasov
9
Marcel Pollák, SNS
101 hlasov
10
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
96 hlasov
11
Jaroslav Demian, SMER-SD
94 hlasov
12
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
90 hlasov
13
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
80 hlasov
14
Miroslav Fašang, NEKA
80 hlasov
15
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
16
Andrej Barančok, NEKA
75 hlasov
17
Martin Ridzoň, NEKA
73 hlasov
18
Marian Pavúk, NEKA
54 hlasov
19
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
20
Ján Račák, SMER-SD
48 hlasov
21
Jerguš Ridzoň, NEKA
44 hlasov
22
Vratko Strmeň, NEKA
44 hlasov
23
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
43 hlasov
24
Milan Belko, NEKA
42 hlasov
25
Jozef Harvan, SRK
35 hlasov
26
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
27
Ingrid Poliaková, SNS
22 hlasov
28
Ivan Bobák, SZS
22 hlasov
29
Juraj Uhrin, NEKA
20 hlasov
30
Roman Švantner, DOMA DOBRE
19 hlasov
31
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
32
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
33
Zuzana Kúdelková, KSS
18 hlasov
34
Peter Bánik, SNS
17 hlasov
35
Bohuslav Nemky, SMER-SD
15 hlasov
36
Michal Kantor, SZS
13 hlasov
37
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
38
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
39
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
40
Andrej Majerík, VZDOR
5 hlasov
41
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
42
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
43
Peter Ondriaš, ŠANCA
1 hlasov