Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
73,13%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
26,87%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
61,54%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
24,62%
Peter Oremus NEKA
12,31%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,54%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
23 hlasov
2
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
4
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
20 hlasov
5
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
15 hlasov
6
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
14 hlasov
7
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
14 hlasov
8
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
13 hlasov
9
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
13 hlasov
10
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
12 hlasov
11
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
12 hlasov
12
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
11 hlasov
13
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
14
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
15
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
16
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
17
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
9 hlasov
18
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
9 hlasov
19
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
9 hlasov
20
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
9 hlasov
21
Peter Oremus, NEKA
9 hlasov
22
Eva Antošová, SNS
8 hlasov
23
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
24
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
25
Stanislav Hamar, SNS
8 hlasov
26
Pavol Otepka, ASV
8 hlasov
27
Jozef Čapla, SNS
8 hlasov
28
Eduard Kolesár, ASV
7 hlasov
29
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
7 hlasov
30
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
31
Milan Greguš, SNS
6 hlasov
32
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
33
Vladislav Borík, SOĽ
5 hlasov
34
Anna Čagalová, SNS
5 hlasov
35
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
36
Juraj Gajdoš, SNS
5 hlasov
37
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
38
Ivan Habiňák, SNS
5 hlasov
39
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
40
Milan Chalachan, SMS
4 hlasov
41
Oľga Froncová, SNS
4 hlasov
42
Dušan Janek, KSS
4 hlasov
43
Martin Mikuláš, SNS
4 hlasov
44
Vladimír Lauko, SNS
4 hlasov
45
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
46
Ladislav Prešinský, NEKA
2 hlasov
47
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
48
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
49
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
50
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
51
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
52
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
53
Miloslav Horka, SNS
2 hlasov
54
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
55
Pavol Dávid, SMS
2 hlasov
56
Ján Kollár, KSS
1 hlasov
57
Peter Spišiak, NaS - ns
1 hlasov
58
Milena Candráková, KSS
1 hlasov
59
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
60
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
61
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
62
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
63
Marta Miklošková, KDS
1 hlasov
64
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
65
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
66
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
67
Andrea Samková, KĽS
68
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
69
Juraj Uhrín, SĽS
70
Ivana Matušková, SMS
71
Jaroslav Lopata, KSS
72
Pavol Leštinský, KSS
73
Róbert Balkó, SMK-MKP

Volebná účasť

23,90
%
2017 1. kolo
12,64
%
2013 2. kolo
12,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,90%
2013 2. kolo 12,64%
2013 1. kolo 12,31%