Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
30,96%
Milan Belica NEKA
27,41%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,74%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
7,61%
Martin Kusenda NEKA
5,08%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,57%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,55%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,54%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,54%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
2
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
36 hlasov
3
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
34 hlasov
4
Jozef Dvonč, NEKA
34 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
33 hlasov
6
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
7
Juraj Švarc, NEKA
29 hlasov
8
Peter Oremus, NEKA
28 hlasov
9
Šimon Kónya, NEKA
25 hlasov
10
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
25 hlasov
11
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
23 hlasov
12
Ľubomír Moravčík, NEKA
22 hlasov
13
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
14
Štefan Štefek, NEKA
22 hlasov
15
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
16
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
21 hlasov
17
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
18
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
19 hlasov
19
Martin Bóri, REPUBLIKA
18 hlasov
20
Marta Rácová, NEKA
17 hlasov
21
Štefan Korman, NEKA
17 hlasov
22
Peter Košťál, NEKA
17 hlasov
23
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
17 hlasov
24
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
17 hlasov
25
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
26
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
27
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
28
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
29
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
16 hlasov
30
Peter Andel, Progresívne Slovensko
14 hlasov
31
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
14 hlasov
32
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
33
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
14 hlasov
34
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
13 hlasov
35
Soňa Ďuríková, NEKA
13 hlasov
36
Martin Balko, Progresívne Slovensko
13 hlasov
37
Lívia Šumichrastová, NEKA
13 hlasov
38
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
39
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
40
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
13 hlasov
41
Erik Blaško, NK/NEKA
13 hlasov
42
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
12 hlasov
43
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
12 hlasov
44
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
45
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
12 hlasov
46
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
47
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
48
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
49
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
50
Oľga Paučová, NK/NEKA
11 hlasov
51
Juraj Vízy, NK/NEKA
11 hlasov
52
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
11 hlasov
53
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
10 hlasov
54
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
55
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
10 hlasov
56
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
57
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
10 hlasov
58
Peter Paučo, NK/NEKA
9 hlasov
59
Darina Zlatošová, NK/NEKA
9 hlasov
60
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
9 hlasov
61
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
62
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
9 hlasov
63
Peter Pukan, REPUBLIKA
8 hlasov
64
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
8 hlasov
65
Peter Šedovič, NK/NEKA
8 hlasov
66
Miroslav Gut, NEKA
8 hlasov
67
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
68
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
69
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
70
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
8 hlasov
71
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
7 hlasov
72
Peter Božík, Hnutie ONÁS
7 hlasov
73
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
7 hlasov
74
Igor Husár, REPUBLIKA
7 hlasov
75
Radoslav Kriváček, NEKA
7 hlasov
76
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
77
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
78
Miloš Macho, NK/NEKA
7 hlasov
79
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
80
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
6 hlasov
81
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
82
Jana Pukanová, REPUBLIKA
6 hlasov
83
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
84
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
85
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
5 hlasov
86
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
87
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
88
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
89
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
90
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
91
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
4 hlasov
92
Jarmila Králová, NEKA
4 hlasov
93
Ladislav Turba, NEKA
4 hlasov
94
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
95
Milan Chmelár, NEKA
4 hlasov
96
Martin Čepček, ŽIVOT
3 hlasov
97
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
98
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
99
Pavol Mada, NEKA
3 hlasov
100
Martin Skovajsa, NEKA
3 hlasov
101
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
102
Dušan Tóth, NEKA
2 hlasov
103
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
104
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
2 hlasov
105
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
2 hlasov
106
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov

Volebná účasť

44,67 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,67 %
04.11. 2017 1. kolo 23,90 %
23.11. 2013 2. kolo 12,64 %
09.11. 2013 1. kolo 12,31 %