vyberte rok
Polichnookres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
37,50%
Marian Kotleba ĽSNS
25,00%
Igor Kašper NEKA
15,63%
Martin Juhaniak NEKA
12,50%
Pavel Greksa NEKA
9,38%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

34,90
%
2017 1. kolo
19,81
%
2013 2. kolo
20,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,9%
2013 2. kolo 19,81%
2013 1. kolo 20,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Hámorník, SMER-SD
17 hlasov
2
Ján Mičuda, SMER-SD
17 hlasov
3
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
12 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
7 hlasov
5
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
6
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
7
Rudolf Slivka, SNS
4 hlasov
8
Pavol Baculík, NEKA
3 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
10
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
11
Pavel Greksa, NEKA
3 hlasov
12
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
13
Attila Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
14
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
15
Tibor Tóth, MOST - HÍD
1 hlasov
16
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
17
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
18
Lukáš Čavoj, NEKA
1 hlasov
19
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
1 hlasov
20
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
21
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
22
Denisa Nincová, NEKA
1 hlasov
23
Juraj Pelč, NEKA
1 hlasov
24
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
25
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
26
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
27
Štefan Kertész, MOST - HÍD
28
Karol Ferencz, MOST - HÍD
29
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
30
Lucia Kašiarová, KSS
31
Péter György, SMK-MKP
32
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
33
Marian Šulek, KSS
34
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
35
Zoltán Balog, NEKA
36
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
37
Péter Csúsz, SMK-MKP
38
István Mázik, MKDA-MKDSZ
39
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Július Čipčala, SRK
41
Pavol Križo, SNS
42
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
43
Ján Svoreň, KSS
44
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko