Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
91,94%
Rudolf Bauer KDS
8,06%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
85,06%
Rudolf Bauer KDS
9,74%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,60%
Ivan Kuhn OKS
1,95%
Dominika Palaščáková NOVA
0,65%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Szuperák, SMK-MKP
127 hlasov
2
Jozef Horváth, SMER - SD
122 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
110 hlasov
4
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
102 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER - SD
85 hlasov
6
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
7
Csaba Furik, SMK-MKP
32 hlasov
8
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
9
Ladislav Illés, SMK-MKP
30 hlasov
10
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
11
József Kopasz, SMK-MKP
26 hlasov
12
László Farkas, SMK-MKP
24 hlasov
13
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
16 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
12 hlasov
15
Rastislav Petrovič, SMER - SD
11 hlasov
16
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
17
Štefan Tatranský, KSS
9 hlasov
18
Katarína Mischurová, NEKA
4 hlasov
19
Aneta Horváthová, EDS
3 hlasov
20
František Tomko, NEKA
3 hlasov
21
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
22
Michaela Kapustníková, NOVA
3 hlasov
23
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
25
Vladimír Dvorový, SMER - SD
2 hlasov
26
Tichomír Kačo, NEKA
2 hlasov
27
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
28
Peter Pető, NEKA
2 hlasov
29
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
30
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
31
Pavel Szijjártó, SĽS
2 hlasov
32
Róbert Puci, SMER - SD
2 hlasov
33
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
34
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
35
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
36
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
37
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
38
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
39
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
40
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
41
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
42
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
43
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
44
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
45
Juraj Selecký, NEKA
1 hlasov
46
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
47
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
49
Miroslav Tóth, SMER - SD
1 hlasov
50
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
51
Ladislav Bodnár, NEKA
52
Martin Begala, NEKA
53
Mikuláš Balog, EDS
54
Robert Engel, NEKA
55
Ladislav Szilágyi, SaS
56
Jaroslav Soták, NEKA
57
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
58
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
59
Ján Lukáč, SMS
60
Gejza Gore, NEKA
61
Marián Kolesár, NEKA
62
Iveta Kohanová, NEKA
63
Terézia Kačová, NOVA
64
Vladimír Juroš, MS
65
Matúš Hada, KĽS
66
Miloš Ferko, NOVA
67
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

24,62
%
2017 1. kolo
15,90
%
2013 2. kolo
41,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,62%
2013 2. kolo 15,90%
2013 1. kolo 41,20%