Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
68,77%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
13,60%
Milan Belica NEKA
4,53%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,28%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,78%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,51%
Martin Kusenda NEKA
1,26%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,01%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,76%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,25%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
258 hlasov
2
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
206 hlasov
3
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
190 hlasov
4
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
162 hlasov
5
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
106 hlasov
6
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
96 hlasov
7
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
72 hlasov
8
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
9
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
10
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
11
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
24 hlasov
12
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
13
Marek Földesi, NEKA
22 hlasov
14
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
20 hlasov
15
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
19 hlasov
16
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
17
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
18
Roland Bogár, NEKA
16 hlasov
19
Mária Kuriačková, NEKA
16 hlasov
20
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
21
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
22
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
15 hlasov
23
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
24
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
15 hlasov
25
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
26
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
27
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
28
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
29
Ján Krtík, NEKA
13 hlasov
30
Peter Benček, NEKA
13 hlasov
31
Tomáš Ižold, NEKA
13 hlasov
32
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
34
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
35
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
36
Peter Drábik, NEKA
11 hlasov
37
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
38
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
9 hlasov
39
Mária Farkašová, NEKA
9 hlasov
40
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
9 hlasov
41
Roman Salinka, NEKA
9 hlasov
42
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
43
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
44
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
45
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
8 hlasov
46
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
8 hlasov
47
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
48
Tibor Moravský, NEKA
8 hlasov
49
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
50
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
51
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
52
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
7 hlasov
53
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
54
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
55
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
7 hlasov
56
Tomáš Krištof, NEKA
7 hlasov
57
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
58
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
7 hlasov
59
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
60
Ján Proksa, NK/NEKA
6 hlasov
61
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
5 hlasov
62
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
5 hlasov
63
Branislav Štefanický, NEKA
5 hlasov
64
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
65
Peter Marko, NK/NEKA
5 hlasov
66
Ján Janáč, NEKA
5 hlasov
67
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
68
Dana Ďurišová, NK/NEKA
4 hlasov
69
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
4 hlasov
70
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
71
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
72
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
73
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
74
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
75
Jozef Kubovič, NEKA
2 hlasov
76
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov

Volebná účasť

39,45 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,45 %
04.11. 2017 1. kolo 21,74 %
23.11. 2013 2. kolo 13,46 %
09.11. 2013 1. kolo 17,35 %