Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
75,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
25,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
69,44%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
11,11%
Emil Samko KĽS
8,33%
Karol Konárik SNS
5,56%
Ladislav Fízik ASV
2,78%
Jozef Sásik SĽS
2,78%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
Ondrej Binder NEKA
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
20 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
18 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
17 hlasov
4
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
10 hlasov
5
Karol Konárik, SNS
9 hlasov
6
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
8 hlasov
7
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
8
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
8 hlasov
9
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
6 hlasov
10
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
5 hlasov
11
Peter Gogola, NEKA
3 hlasov
12
Jaroslav Kuracina, NEKA
3 hlasov
13
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
14
Teodor Bindas, SMS
2 hlasov
15
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
16
Ľubomír Motyčka, NEKA
2 hlasov
17
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
18
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
19
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
20
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
21
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
22
Peter Majerský, KSS
1 hlasov
23
Ľubomír Piterka, NEKA
1 hlasov
24
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlasov
26
Igor Donoval, ASV
1 hlasov
27
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
28
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
29
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
30
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
31
Miloš Horný, SMS
1 hlasov
32
Michal Rusko, NEKA
1 hlasov
33
Vladimír Sklenka, NEKA
1 hlasov
34
Pavol Svetlík, SNS
1 hlasov
35
Janka Slobodníková, SĽS
1 hlasov
36
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
37
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
38
Ľubomír Šesták, NEKA
1 hlasov
39
Roman Štrba, SĽS
1 hlasov
40
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
41
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
42
Jaroslav Maslen, NEKA
43
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44
Milan Prašovský, SĽS
45
Andrej Sliacky, SMS
46
Vladimír Rosinský, SĽS
47
Peter Rusnák, NEKA
48
Jozef Sásik, SĽS
49
Janka Slaná, NEKA
50
Branislav Slaný, NEKA
51
Jozef Smekal, NEKA
52
Iveta Majerová, NEKA
53
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
54
Karol Jadáš, KDS
55
Martin Baník, KDS
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
57
Simon Barth, SMS
58
Zdena Bienska, SĽS
59
Ján Jambrich, SĽS
60
Róbert Huran, NEKA
61
Ján Chladný, KDS
62
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

54,44
%
2017 1. kolo
33,72
%
2013 2. kolo
41,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 54,44%
2013 2. kolo 33,72%
2013 1. kolo 41,86%