Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
37,50%
Adrian Polóny NEKA
27,50%
Rudolf Huliak NK/NEKA
15,00%
Miroslav Suja REPUBLIKA
7,50%
Maroš Čupka Socialisti.sk
5,00%
Michal Albert KSS
2,50%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
2,50%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,50%
Marek Modranský NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
8 hlasov
2
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
3
Katarína Belicová, NEKA
6 hlasov
4
Andrea Dolinská, NEKA
6 hlasov
5
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
6 hlasov
6
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
7
Igor Kašper, SME RODINA
5 hlasov
8
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
5 hlasov
9
Matúš Molitoris, NEKA
5 hlasov
10
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
11
Martin Turčan, NEKA
4 hlasov
12
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
13
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
14
Michal Rusko, SOM Slovensko
3 hlasov
15
Martina Kubišová, NEKA
3 hlasov
16
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
17
Milan Lichý, NEKA
3 hlasov
18
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
3 hlasov
19
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
20
Peter Plančík, KSS
3 hlasov
21
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
22
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
23
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
3 hlasov
24
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
25
David Kapusta, NEKA
3 hlasov
26
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
27
Pavel Bachleda, NEKA
3 hlasov
28
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
3 hlasov
30
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
3 hlasov
31
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
3 hlasov
32
Vladimír Sklenka, NEKA
3 hlasov
33
Marek Modranský, NEKA
2 hlasov
34
Matúš Mistrík, NK/NEKA
2 hlasov
35
Stanislav Mičev, NEKA
2 hlasov
36
Csilla Droppová, NEKA
2 hlasov
37
Peter Gogola, NEKA
2 hlasov
38
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
2 hlasov
39
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
2 hlasov
40
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
41
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
42
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
43
Martin Majling, NEKA
2 hlasov
44
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Milan Smädo, NEKA
2 hlasov
46
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
47
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
2 hlasov
48
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
49
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
50
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
51
Maroš Čupka, Socialisti.sk
1 hlasov
52
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
53
Elena Buksová, NEKA
1 hlasov
54
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
55
Erika Karová, NEKA
1 hlasov
56
Juraj Odor, NEKA
1 hlasov
57
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
1 hlasov
58
Ján Mizerák, SME RODINA
1 hlasov
59
Marta Medzihradská, NEKA
1 hlasov
60
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
1 hlasov
61
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
62
Pavel Marko, NK/NEKA
1 hlasov
63
Ivan Mailing, NK/NEKA
1 hlasov
64
Zuzana Macošková, NK/NEKA
1 hlasov
65
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
66
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
68
Peter Ušiak, NEKA
69
Peter Voskár, NK/NEKA
70
Marek Vyhnička, SNS
71
Radoslav Petrík, NK/NEKA
72
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
73
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
74
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
75
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
76
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
77
Michal Albert, KSS
78
Karol Kováč, NEKA
79
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
80
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
81
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA

Volebná účasť

43,43 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,43 %
04.11. 2017 1. kolo 54,44 %
23.11. 2013 2. kolo 33,72 %
09.11. 2013 1. kolo 41,86 %