Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
23,16%
Milan Belica NEKA
20,61%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,59%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,65%
Renáta Kolenčíková NEKA
8,14%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,36%
Martin Kusenda NEKA
5,60%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,82%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,05%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,51%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Šimon Kónya, NEKA
113 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
87 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
83 hlasov
4
Štefan Štefek, NEKA
73 hlasov
5
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
6
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
7
Peter Oremus, NEKA
61 hlasov
8
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
56 hlasov
9
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
49 hlasov
10
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
11
Marta Rácová, NEKA
44 hlasov
12
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
13
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
14
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
15
Martin Bóri, REPUBLIKA
35 hlasov
16
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
35 hlasov
17
Ľubomír Moravčík, NEKA
34 hlasov
18
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
33 hlasov
19
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
20
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
31 hlasov
21
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
22
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
30 hlasov
23
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
24
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
25 hlasov
25
Peter Pukan, REPUBLIKA
25 hlasov
26
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
24 hlasov
27
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
28
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
29
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
30
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
31
Jana Pukanová, REPUBLIKA
23 hlasov
32
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
33
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
34
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
23 hlasov
35
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
36
Juraj Švarc, NEKA
22 hlasov
37
Lívia Šumichrastová, NEKA
22 hlasov
38
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
39
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
40
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
22 hlasov
41
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
42
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
21 hlasov
43
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
44
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
20 hlasov
45
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
20 hlasov
46
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
47
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
20 hlasov
48
Martin Balko, Progresívne Slovensko
19 hlasov
49
Peter Košťál, NEKA
19 hlasov
50
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
18 hlasov
51
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
18 hlasov
52
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
18 hlasov
53
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
18 hlasov
54
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
55
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
56
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
16 hlasov
57
Radoslav Kriváček, NEKA
16 hlasov
58
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
15 hlasov
59
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
15 hlasov
60
Peter Andel, Progresívne Slovensko
15 hlasov
61
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
15 hlasov
62
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
63
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
64
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
65
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
13 hlasov
66
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
67
Ladislav Turba, NEKA
12 hlasov
68
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
12 hlasov
69
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
11 hlasov
70
Miroslav Gut, NEKA
11 hlasov
71
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
11 hlasov
72
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
73
Erik Blaško, NK/NEKA
10 hlasov
74
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
75
Igor Husár, REPUBLIKA
10 hlasov
76
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
10 hlasov
77
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
78
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
79
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
80
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
81
Soňa Ďuríková, NEKA
8 hlasov
82
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
83
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
8 hlasov
84
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
8 hlasov
85
Dušan Tóth, NEKA
8 hlasov
86
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
8 hlasov
87
Jarmila Králová, NEKA
8 hlasov
88
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
7 hlasov
89
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
7 hlasov
90
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
91
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
92
Milan Chmelár, NEKA
6 hlasov
93
Martin Skovajsa, NEKA
6 hlasov
94
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
95
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
96
Peter Božík, Hnutie ONÁS
5 hlasov
97
Peter Šedovič, NK/NEKA
4 hlasov
98
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
99
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
3 hlasov
100
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
3 hlasov
101
Miloš Macho, NK/NEKA
3 hlasov
102
Pavol Mada, NEKA
3 hlasov
103
Darina Zlatošová, NK/NEKA
2 hlasov
104
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
105
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
106
Oľga Paučová, NK/NEKA

Volebná účasť

45,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,23 %
04.11. 2017 1. kolo 28,32 %
23.11. 2013 2. kolo 12,59 %
09.11. 2013 1. kolo 12,80 %