Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
83,33%
Milan Belica SMER - SD
16,67%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
68,47%
Milan Belica SMER - SD
19,82%
Peter Oremus NEKA
8,11%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,80%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,90%
Viliam Mokraň KĽS
0,90%
Robert Dick MS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
65 hlasov
2
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
59 hlasov
3
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
39 hlasov
4
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38 hlasov
5
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38 hlasov
6
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
7
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
8
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
9
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
27 hlasov
10
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
24 hlasov
11
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
12
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
13
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
14
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
15
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
16
Peter Oremus, NEKA
17 hlasov
17
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
14 hlasov
18
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
12 hlasov
19
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
11 hlasov
20
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
10 hlasov
21
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
10 hlasov
22
Ladislav Prešinský, NEKA
10 hlasov
23
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
10 hlasov
24
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
9 hlasov
25
Stanislav Hamar, SNS
9 hlasov
26
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
9 hlasov
27
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
9 hlasov
28
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
8 hlasov
29
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
8 hlasov
30
Eva Antošová, SNS
6 hlasov
31
Jozef Čapla, SNS
6 hlasov
32
Milena Candráková, KSS
5 hlasov
33
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
5 hlasov
34
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
4 hlasov
35
Miroslav Timko, KSS
4 hlasov
36
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
38
Marta Miklošková, KDS
4 hlasov
39
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
40
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
3 hlasov
41
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
42
Ondrej Ňorba, KSS
3 hlasov
43
Jozef Šiška, KSS
3 hlasov
44
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
3 hlasov
45
Oľga Otrasová, KSS
3 hlasov
46
Ján Kollár, KSS
3 hlasov
47
Pavol Otepka, ASV
3 hlasov
48
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
49
Dušan Janek, KSS
3 hlasov
50
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
51
Viliam Mokraň, KĽS
2 hlasov
52
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
53
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
54
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
55
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
56
Eduard Kolesár, ASV
2 hlasov
57
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
58
Ivan Habiňák, SNS
2 hlasov
59
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
60
Juraj Gajdoš, SNS
2 hlasov
61
Oľga Froncová, SNS
2 hlasov
62
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
63
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
64
Martin Mikuláš, SNS
1 hlasov
65
Anna Čagalová, SNS
1 hlasov
66
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
67
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
68
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
69
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
70
Miloslav Slováčik, NaS - ns
71
Milan Chalachan, SMS
72
Milan Greguš, SNS
73
Miloslav Horka, SNS

Volebná účasť

28,32
%
2017 1. kolo
12,59
%
2013 2. kolo
12,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,32%
2013 2. kolo 12,59%
2013 1. kolo 12,80%