vyberte rok
Podvysokáokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
48,15%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
27,78%
Peter Sagan ĽSNS
9,63%
Marián Murín NEKA
4,44%
Anton Martvoň NEKA
3,70%
Ján Mikolaj SNS
3,33%
Peter Cibulka NEKA
1,48%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,74%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,74%

Volebná účasť

27,15
%
2017 1. kolo
23,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,15%
2013 1. kolo 23,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Marec, NEKA
137 hlasov
2
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
94 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER-SD
87 hlasov
4
Ľubomír Golis, SNS
86 hlasov
5
Anton Varecha, SMER-SD
83 hlasov
6
Anton Heglas, NEKA
77 hlasov
7
Eleonóra Nekorancová, NEKA
72 hlasov
8
Martin Šenfeld, NEKA
68 hlasov
9
Martin Pavlík, NEKA
64 hlasov
10
Jaroslav Velička, NEKA
62 hlasov
11
Jozef Grapa, SMER-SD
53 hlasov
12
Milan Gura, SMER-SD
42 hlasov
13
Slavomír Kupka, SNS
38 hlasov
14
Jozef Cech, SMER-SD
37 hlasov
15
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
16
Peter Strapáč, NEKA
37 hlasov
17
Milan Pišček, SNS
37 hlasov
18
Martin Birka, NEKA
35 hlasov
19
Marcel Šulo, NEKA
34 hlasov
20
Andrea Šimurdová, NEKA
33 hlasov
21
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
22
Štefan Kompánek, NEKA
30 hlasov
23
Jozef Kajánek, KSS
29 hlasov
24
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
25
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
26
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
27
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
28
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
29
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
30
Jozef Balačin, NEKA
14 hlasov
31
Marta Cyprichová, ŠANCA
13 hlasov
32
František Kučák, SMER-SD
12 hlasov
33
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
34
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
35
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
36
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
37
Juraj Hlavatý, SMER-SD
8 hlasov
38
Renáta Majchráková, NEKA
8 hlasov
39
Peter Kurňava, NEKA
7 hlasov
40
Iveta Špaldoňová, SZS
7 hlasov
41
Rastislav Gajdoš, KSS
7 hlasov
42
Dana Jantulíková, NEKA
6 hlasov
43
David Kulla, NEKA
6 hlasov
44
Vladimír Malík, NaS - ns
6 hlasov
45
Michal Balačin, NEKA
2 hlasov
46
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
47
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár