vyberte rok
Podrečanyokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45,14%
Marian Kotleba ĽSNS
25,00%
Pavel Greksa NEKA
10,42%
Igor Kašper NEKA
9,72%
Martin Juhaniak NEKA
6,94%
Miroslav Gálik NAS
1,39%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,69%
Jozef Šimko NEKA
0,69%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

30,54
%
2017 1. kolo
19,91
%
2013 2. kolo
15,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,54%
2013 2. kolo 19,91%
2013 1. kolo 15,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mičuda, SMER-SD
51 hlasov
2
Pavel Greksa, NEKA
50 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
50 hlasov
4
Pavol Baculík, NEKA
37 hlasov
5
Juraj Pelč, NEKA
37 hlasov
6
Branislav Hámorník, SMER-SD
33 hlasov
7
Pavol Križo, SNS
29 hlasov
8
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
9
Denisa Nincová, NEKA
21 hlasov
10
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
19 hlasov
11
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
12
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
13
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
13 hlasov
14
Milan Alberti, NEKA
13 hlasov
15
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
16
Jana Haláková, SMER-SD
12 hlasov
17
Attila Agócs, MOST - HÍD
11 hlasov
18
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
19
Péter Csúsz, SMK-MKP
6 hlasov
20
Ján Svoreň, KSS
6 hlasov
21
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
22
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Lukáš Čavoj, NEKA
4 hlasov
24
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
25
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
28
Štefan Kertész, MOST - HÍD
3 hlasov
29
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
30
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
31
Lucia Kašiarová, KSS
1 hlasov
32
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
33
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
34
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
36
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
37
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
38
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
39
Péter György, SMK-MKP
40
Karol Ferencz, MOST - HÍD
41
Július Čipčala, SRK
42
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Zoltán Balog, NEKA
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD